Головна / Різні цікавинки / Як завоювати серце дівчини

Як завоювати серце дівчини

Щоб завоювати серце дівчини, потрібно набагато більше, ніж гроші і гарний зовнішній вигляд. Запам’ятайте це, перш ніж переходити до дій! Переконайтеся, що ваші зусилля не будуть витрачені даремно, не на ту людину. Це стосується обох статей.

Хлопці, як правило, шукають шляхи, щоб справити враження на дівчину, щоб затягнути її в ліжко, і якщо ви шукаєте такі поради, ви не на правильному місці. Ця сторінка для тих чоловіків, які дійсно піклуються про своїх близьких, і всіляко намагаються добитися взаємності у почуттях.

Один мудрий чоловік якось сказав, що ви можете бути найкрасивішим чоловіком у світі, але якщо ваша особистість буде некрасива, ви не зможете розраховувати на справжні симпатії.

22-01-15-foto-600x400-1

Ви не повинні думати тільки про інтимні стосунки, коли намагаєтеся завоювати її серце.

Витратіть деякий час, намагаючись дізнатися її симпатії і антипатії. Це один з найбільш важливих моментів, які потрібно зробити, якщо ви хочете, завоювати її серце. Це не означає, що вам потрібно дати їй анкету і попросити її заповнити її. Просто приймайте спроби дізнатися про її вподобання більше день у день в повсякденній діяльності та розмовах з вами.

Наприклад, якщо ви обоє займалися плануванням на день, і дізналися в процесі спілкування, що вона швидше хоче відвідати музей, ніж іти в кіно, то чому б не відвідати музей заради неї? Ви, можливо, не надто любите подібні походи, але цей вчинок вразить її серце.

Сказати їй, що вона прекрасна!

Найкращий комплімент для дівчини, який має 100 відсоткове попадання — це назвати її красивою або прекрасною. Всі інші компліменти-просто слова. Вони не дають такого ефекту. Підтвердженням тих слів може бути прекрасний букет квітів, або надзвичайна композиція з 1001 троянд від інтернет магазину квітів. Уявіть її радість та захоплення, коли у вашу відсутність їй піднесуть квіткову композицію, адже доставка цветов в москве це вже звичне явище. Так що очікуйте від дівчини при зустрічі міцні обійми та палкі поцілунки…

Ніколи не порівнюйте її з вашими колишніми.

Це може викликати великі проблеми у ваших стосунках. Не потрібно порівнювати її з вашою попередньою подругою, ні за яких обставин.

Просто тому що ваша колишня обдурила вас, не означає, що ваша справжня дівчина буде робити теж саме. Навчіться їй довіряти і приймати такою, якою вона є.

Якщо вона дійсно сердиться на вас з якоїсь причини, не кричіть на неї, кажучи: «Ах, ти така ж, як моя колишня, тому я і розлучився з нею, і т.д.», якщо ви говорите такі речі, вона може в кінцевому підсумку попрощатися з вами назавжди.

Не будьте надто ревнивими. Вона не ваша рабиня!

Трохи ревнощів-це нормально для здорових відносин. Але якщо ви ревнуєте з будь-яких причин, то можете її кінцевому підсумку втратити. Деякі чоловіки, йдуть у крайність і зляться, бо їх дівчина проводить час зі своїм двоюрідним братом, приблизно такого ж віку, як і вона. Вам доведеться довіряти їй, якщо вона обманює вас, то ви повинні просто рухатися далі.

Поцілуйте її в чоло.

Цей милий дотик зробить її щасливою.

Деякі хлопці думають, що поцілунки в лоб сухий і нудний, але, повірте мені, дівчатка люблять таке.

Чи можете ви готувати?

Якщо ви не вмієте готувати, то зробіть їй хоча б простий бутерброд.

Так, дорогі чоловіки, приготування їжі — це заняття не тільки для жінок. Це показує їй, що ви відрізняєтесь від усіх інших, так званих поганих хлопців, які думають, що жінки створені тільки для кухні та прибирання …

Не порушуйте її довіру

Добре мати друзів жіночої статі. Але не потрібно нахабно фліртувати з іншими дівчатами, в її присутності або за її спиною. Вам сподобається, якщо вона буде кокетувати з іншими? Дівчатам буде також неприємно, якщо ви, будете так чинити.

Не судіть інших дівчат

Перед тим, як сказати щось дуже погане про дівчину, подумайте про неї, як про сестру, і запитайте себе, стали б ви так говорити про свою сестру. Судити інших дівчат і поширювати жарти про них в компанії друзів, може бути і цікаво для вас, але всі дівчатка це ненавидять.

Не плекайте в пам’яті вашу колишню

Навіщо ви збираєтеся витрачати час іншої дівчини, якщо ви все ще не відпустили минуле кохання?

Навіть якщо ваша нова дівчина каже, що вона прекрасно себе почуває, бачачи фотографії або подарунки ваших колишніх, глибоко всередині їй сумно, і вона, безумовно, може призвести рано чи пізно це як аргумент.

Вам необхідно позбутися всіх спогадів про минуле, якщо ви дійсно хочете завоювати серце ще однієї дівчини.

Привітайте її в день народження рівно в 12

Що б не сталося. . .

Навіть якщо вона має 100 друзів, вона очікує почути вас. Тому переконайтеся, що ви це зробите! Дівчата люблять цей момент радості, коли їхні близькі дивно бажають їм щасливого дня народження прямо опівночі. І якщо це можливо, ви навіть можете приготувати їй сюрприз. Ви могли б здивувати її, купивши щось, що вона хотіла отримати протягом тривалого часу.

Дозвольте їй проводити час з її власними друзями

Не потрібно бути власником. Не змушуйте її проводити з вами час 24 години на добу, дозвольте їй проводити час і зі своїми друзями та сім’ями. Якщо вона хоче провести цей час з вами, то це інша історія, але в іншому випадку, будь ласка, не забороняйте!

 
comments powered by HyperComments