Людина

Вчені з’ясували, як виглядає ідеальний день середньостатистичного чоловіка

Вчені з’ясували, як виглядає ідеальний день середньостатистичного чоловіка. Виявилося, він би витратив більше 4 годин 19 хвилин на секс і лише 3:00 36 хвилин – на роботу. 3 години і 22 хвилини відведені на друзів і родину. Така ж кількість часу – на сон. Прийом їжі зайняв би 2 години і 38 хвилин, а догляд за собою – 29 хвилин.

den_muzchyna_450

Ще 64 % чоловіків зізналися: вони регулярно використовують смартфони та планшети в туалеті, а 26 % чоловіків складали список справ під час інтимної близькості з партнером, пише The Belfast Telegraph. 51 % чоловіків молодше 34 років турбується, що не встигають займатися всім, чим би хотілося, щоб набрати досвід. Чверть чоловіків намагаються знайти нові оптимізації свого завантаженного справами життя. Що стосується жертв, то 70% були готові скоротити число друзів, якщо їм це дало б більше часу.

Читайте також: Названий критичний для чоловіків вік

38% вважають: насичені і короткі тренування краще довгих, 20 % під час поїздок на роботу вчать мови і освоюють нові навички за допомогою мобільних технологій. 64 % вірять, що подібні технічні новинки допомагають їм втиснути більше справ у графік. Все це свідчить про високу планку, встановлену відносно сучасних людей.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button