Технології

«Зелені» медузи на сонячних батареях

Плавучі екоферми на сонячних батареях очищають повітря і воду.

Ідея створення Jellyfish Lodge належить дизайнерові Джанін Хунг. Ці установки, що нагадують зграю гігантських медуз, які захищають землю, повітря і воду при виробництві здорової їжі. Поєднання щупалець, які збирають сміття, аквапонних садів, а також системи фільтрації води створює дивовижний проект у сфері біодизайну.

Купол кожного «дому-медузи» являє собою масив з сонячних батарей, під ним розміщується зелений сад, полив якого здійснюється очищеною за допомогою фільтрації водою. Довгі щупальця медузи збирають плаваюче у водоймі сміття без шкоди для живої природи. Вони також перевіряють воду на токсичність і запускають процес очищення води з допомогою унікальних камер мікробіологічного травлення, потім очищена вода повертається в навколишнє середовище.

У аквапонних садах вирощуються харчові продукти, також установка очищає повітря за допомогою електростатичної системи. Проект буде стимулювати жителів довколишніх районів доглядати за зеленими садами і збирати вирощені під «сонячними» куполами харчові продукти. Jellyfish Lodge отримав заохочувальну премію на конкурсі Biodesign Competition в цьому році.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button