Главная / Земля / Американця вкусила відрубана зміїна голова

Американця вкусила відрубана зміїна голова

Житель американського штату Техас ледь не помер в результаті укусу голови гримучої змії, яку він власноручно відрубав лопатою.

Американца укусила отрубленная змеиная голова

Чоловік займався побутовою роботою на задньому дворі свого будинку, коли раптом помітив неподалік змію довжиною близько 1,2 метра. Недовго думаючи, він підійшов до неї і відрубав голову лопатою, яка була у нього в руці. Але це було великою помилкою: коли він нахилився, щоб взяти мертву, на його думку, змію і викинути її в сміттєвий бак, зміїна голова вчепилася в його руку. Від несподіванки він заволав про допомогу.

На шум з будинку прибігла дружина, яка допомогла чоловікові дістатися до автомобіля, посадила його на заднє сидіння, сама сіла за кермо і поїхала в найближчий госпіталь. Правда, по дорозі зміїній жертві стрімко ставало все гірше і гірше, а потім у чоловіка і зовсім почалися судоми. Тоді жінка зупинилася і подзвонила в швидку допомогу, після чого за нещасним прилетів медичний вертоліт.

Лікар-травматолог Майкл Халперт зазначив, що укус гримучої змії цілком міг виявитися для чоловіка смертельними, якщо б він вчасно не поступив в лікарню і не отримав 26 доз протиотрути. Тепер він оцінює стан жертви як стабільний, однак додає, що робота нирок хворого через сильне отруєння досі залишає бажати кращого. Тим часом, лікар-токсиколог Леслі Бойєр нагадує, що це є класичною помилкою.

За її словами, проблема полягає в тому, що люди просто не знають відмінностей у функціонуванні організмів ссавців і рептилій. Навіть відрубана голова змії з отруйними залозами, так само як і решта її тіло, може самостійно пересуватися протягом близько 12 годин і, більш того, нападати на ворогів і кусати їх! Що і сталося з невдачливим техасцем. Біологи радять не калічити змій, а негайно викликати фахівців.

Натхнення: www.popmech.ru

 
comments powered by HyperComments