Главная / Людина / Аналіз крові може передбачити ризик передчасної смерті

Аналіз крові може передбачити ризик передчасної смерті

Завдяки ідентифікації особливих біомаркерів дослідники з Університету Мельбурна в Австралії розробили аналіз крові, який може виявити, чи помре, на перший погляд, здорова людина від пневмонії або сепсису протягом подальших 14 років.

4434ee255c90bfc82b487e5d24505e2e

На основі вивчення 10000 осіб вчені визначили молекулярний побічний продукт запалення під назвою GlycA, який, здається, здатний передбачити ймовірність передчасної смерті розвитку небезпечних інфекцій. Отримані дані свідчать про те, що високі рівні GlycA в крові вказують на стан хронічного запалення, яке може виникнути в зв’язку з низьким рівнем вираженості хронічної інфекції або гіперактивною імунною відповіддю. За словами фахівців, цей тест дозволить виявити осіб, які, на перший погляд, здаються здоровими, але, насправді, піддаються підвищеному ризику розвитку захворювань і смерті.

Експерти відзначають, що необхідні додаткові дослідження, щоб розкрити механізми, що беруть участь у зв’язку GlycA із запаленням і передчасною смертю, і коли-небудь, можливо, дане тестування на виявлення рівнів GlycA буде проводитися в медичних установах.

Натхнення: healthvesti.com

 

 
comments powered by HyperComments