Головна / Здоров'я / Білл Гейтс передбачив масову епідемію інфекційного захворювання, яка забере життя мільйонів людей

Білл Гейтс передбачив масову епідемію інфекційного захворювання, яка забере життя мільйонів людей

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Оцініть статтю!)
Загрузка...
 
 

Голова ради директорів Microsoft Білл Гейтс передбачив масову епідемію інфекційного захворювання, яка забере життя мільйонів людей. В інтерв’ю виданню Vox він розповів, що зібрав групу дослідників, яка повинна була змоделювати можливу інфекційну катастрофу.

b46bafb0e2ce43c4b3dec598ecce7ad4

Дослідники прийшли до висновку, що в разі поширення хвороби на зразок іспанського грипу за 250 днів по всьому світу загинуть 33 мільйони чоловік. «З точки зору поширення захворювань ми створили найбільш небезпечне середовище в історії людства», – сказав Гейтс.

http://go.ad2upapp.com/afu.php?id=869299
Задаючись питанням про те, що в найближчі 20 років зможе згубите більше 20 мільйонів чоловік, Гейтс розглянув декілька варіантів. І зробив висновок, що сценарії фільмів-катастроф малоймовірні. Масштабний землетрус, виверження вулкана або падіння астероїда навряд чи знищать людство. Небезпека ядерної війни, на думку Гейтса, теж досить мала.

Гейтс також порівняв втрат у двох світових війнах з числом смертей від іспанського грипу. Як з’ясувалося, іспанка забрала більше життів в 20 столітті.

Як відзначають автори Vox, людство знає про небезпеку пандемії, думає про неї і боїться її. «Ми так багато про це говоримо – навіть смішно, що ми не готові до такого розвитку подій. А ми не готові. Як у випадку з лихоманкою Ебола», – зазначає видання.

На думку Гейтса, у нинішніх умовах наслідки пандемії якого-небудь інфекційного захворювання будуть куди більш катастрофічними, ніж наслідки епідемії іспанського грипу в 1918-19 роках. Тоді виявилися заражені 550 мільйонів чоловік. «Сьогодні всього за 60 днів хвороба пошириться по містах у всьому світі. З іспанським грипом такого не було», – сказав Гейтс.

Читайте також: 

Це пов’язано з більш вільним пересуванням: сьогодні перетинають державні кордони в 50 разів більше людей, ніж сто років тому. До того ж, про деякі захворювання стає відомо вже після того, як вони забирають життя великої кількості людей. Так було з лихоманкою Ебола. Експерти впевнені: якби спалах цієї хвороби стався в США, з нею б покінчили більш оперативно. Але вона сталася в Африці.

«Гвінея не хотіла визнавати епідемію, тому що це стало б смертним вироком для інвестицій і туристичної галузі», – зазначив Гейтс.

Епідемія лихоманки Ебола почалася в Гвінеї в 2014 році. Потім захворювання поширилося на сусідні країни.

Натхнення: earth-chronicles.ru

 
Loading...
comments powered by HyperComments