Главная / Здоров'я / Кошенята заражають своїх власників небезпечною інфекцією

Кошенята заражають своїх власників небезпечною інфекцією

Кошенята можуть заразити господарів небезпечною для життя хворобою просто лизнувши і подряпавши, попереджає Центр з профілактики та контролю захворюваності (США). Кішки переносять у своїх ротах і на пазурах рідкісні бактерії Capnocytophaga canimorsus. Самі тварини не страждають від захворювання, але можуть «подарувати» хронічні інфекції своїм людським господарям.

731d5e192dc25e887dd40a9d4bdc52aa
Згідно з даними Центру з профілактики та контролю захворюваності, побічні ефекти потенційно смертельної хвороби стають все серйознішими.

Доповідь, опублікована в середу, повідомляє, що щорічно 12 тисяч американців заражаються «хворобою котячих подряпин». 500 з заражених потребують стаціонарного лікування. Симптоми зараження — пропасниця, втома, головні болі і набряки лімфовузли. У крайніх випадках відбувається набряк головного мозку і виникають серцеві інфекції.

Читайте також: 

На жаль, головні винуватці захворювання — милі кошенята, оскільки у молодих кішок ці бактерії знаходять частіше. Щоб скоротити число заражень, лікарі просять люблячих власників не цілувати кішок і мити руки якомога частіше.

 

 
comments powered by HyperComments