Главная / Екологія / Масдар-Сіті представив свою першу ековілу

Масдар-Сіті представив свою першу ековілу

 
 

Масдар-Сіті, інноваційний проект екологічно сталого міста майбутнього, що розташувався в еміраті Абу-Дабі, планує звести вілли, здатні самостійно забезпечувати себе енергією завдяки високоефективним сонячним панелям, повідомляє dandubai.ru

Ековіла буде оснащена безліччю високопродуктивних сонячних панелей, здатних генерувати близько 40 тисяч квтг на рік. Ретельно продумана конструкція будинку скоротить енергоспоживання за рахунок раціонального використання природного освітлення, а також найсучасніших зберігаючих технологій. Це дозволить повністю відмовитися від зовнішніх джерел електрики.

http://go.ad2upapp.com/afu.php?id=869299
Крім енергоефективності, екобудинок зможе скоротити видатки споживання води на 35% і зменшити викиди вуглекислого газу в атмосферу до 63 тонн в рік.

Варто відзначити, що Масдар-Сіті є першим у світі проектом міста, повністю забезпечуваного поновлюваними джерелами енергії, а також оснащеного системою повної переробки відходів. Крім цього, в Масдарі відмовляться від автомобілів, а жителі зможуть переміщатися за допомогою спеціальної автоматичної системи перевезень без шкоди навколишньому середовищу.

Читайте також: 

Науковим центром життя що зводиться екомісто є Масдарский інститут науки і технологій (MIST), архітектурний проект якого був відзначений міжнародною премією Королівського інституту британських архітекторів (RIBA). Планується, що Масдар стане наукоградом, і його населення переважно складуть фахівці та науковці з усього світу, які активно займаються розробками в сфері екології.

Натхнення: greenevolution.ru

 
comments powered by HyperComments