Главная / Здоров'я / Морепродукти сприяють продовженню життя людини

Морепродукти сприяють продовженню життя людини

 
 

За словами команди провідних наукових працівників, їм вдалося виявити новий спосіб, що дозволяє людині істотно збільшити тривалість власного життя.

25b4377fc99add2fb1c6e115298f5bc0

Зокрема, як стверджують медики з Гарвардського університету, штату Массачусетс, тривалість лабораторних спостережень склала кілька років. Підсумки випробувань дали можливість лікарям зробити цікавий висновок. Як показав проект, любителі морепродуктів на 30% менше схильні до ризику розвитку серцевого нападу. Крім того, на відміну від інших людей, цінителі риби мають більше шансів стати довгожителями.

Читайте також: 

Як заявили фахівці, представники слабкої і сильної статі, які використовують на регулярній основі морські продукти харчування, володіють сильним імунітетом. Під час здійснення випробувань медики задіяли 3 тисячі добровольців. Вік всіх учасників склав більше 65 років. При цьому, всі респонденти були розподілені на 2 категорії.

З’ясувалося, що любителі морепродуктів виявилися сильнішими не тільки у фізичному, але і в психологічному плані. Більш того, експерти зафіксували, що ці люди живуть на 2 роки довше за інших хлопців і дівчат. Згідно інформації, отриманої від авторів проекту, для підняття тонусу досить з’їдати 2-3 порції риби на тиждень.

Натхнення: healthvesti.com

 
comments powered by HyperComments