Главная / Людина / Онкологи розповіли про методи попередження раку шкіри

Онкологи розповіли про методи попередження раку шкіри

Онкологи повідомили про метод попередження раку шкіри через вплив ультрафіолетового випромінювання. При ураженні захворювання вважається одним з найбільш небезпечних. На сьогодні питання щодо профілактики меланоми стоїть дуже гостро, оскільки багато відправляються за кордон за засмагою.

Онкологи відзначають, що основними причинами раку шкіри стає не тільки надлишок ультрафіолету, який потрапляє на шкіру, але і шкідливі звички, надмірна вага, спадковість і багато інших факторів. У здорової людини, що дотримується режиму харчування і контролює стан здоров’я, навряд чи виникнуть подібні захворювання.

Засмагати експерти не забороняють, однак рекомендують приймати сонячні ванни нетривалий час, а введення в свій режим дня проводити поступово збільшуючи час перебування під прямими променями сонця. Медики радять засмагати в ранковий час до 11:00 або ввечері після 16:00. У проміжку між зазначеними періодами сонце стає максимально активним, що може спровокувати у людини опіки і навіть сонячний удар.

На рекомендується брати капелюх, сонцезахисні окуляри, також в обов’язковому порядку крем від засмаги з блокуючими ультрафіолет фільтрами. Для генерування вітаміну D3 досить перебування під парасолькою. Засмага буде вестися за рахунок розсіяного світла, що набагато безпечніше.

 
comments powered by HyperComments