Главная / Всесвіт / Поряд з туманністю Оріона виявлений НЛО циліндричної форми

Поряд з туманністю Оріона виявлений НЛО циліндричної форми

Поряд з туманністю Оріона виявлений НЛО циліндричної форми. За словами західних уфологів, об’єкт має великий розмір, через що його вдалося легко зафіксувати під час польоту повз декілька астероїдів.

Даний об’єкт вперше був помічений в минулому році дослідниками NASA. Тоді фахівці порахували його невеликим астероїдом, давши йому назву Oumuamua. За словами дослідників, він пролітав в туманності Оріона на великій швидкості, залишаючи за собою шлейф з газу і космічного пилу.

На знімках, зроблених за допомогою Ньютоновского телескопа, видно, що об’єкт має правильну циліндричну форму. Завдяки цьому він летів гострим кінцем вперед. Уфологи припустили, що інопланетний об’єкт має дану форму для того, щоб зменшити тертя в космосі і атмосферах планет при посадці.

«Нам вдалося роздобути п’ять кадрів, на яких НЛО перетинає околиці туманності Оріона на величезній швидкості. Наявність хвоста з пилу і газу говорить про те, що він приводиться в рух за допомогою двигунів», — розповів Джонатан Девіс з Американського співтовариства уфологів. За його словами, NASA відмовилися коментувати його припущення щодо літального апарату.

 
comments powered by HyperComments