Главная / Людина / Психологи назвали справжню причину чоловічих зрад

Психологи назвали справжню причину чоловічих зрад

 
 

Психологи озвучили найбільш часту причину чоловічих зрад. На думку фахівців, найчастіше «походи наліво» відбуваються через нестачу уваги з боку жінок по відношенню до своїх других половинок.

Провідні психологи провели дослідження, в рамках якого з’ясувалося, що як чоловіки, так і жінки можуть пояснити свої зради. Зараз існує поширена думка, що вся справа в банальній сексуальній незадоволеності. Але вчені наполягають на іншій версії — згідно їх дослідженню, до зрад призводить, в першу чергу, емоційна незадоволеність, тобто банальний дефіцит уваги.

Фахівці пояснюють, що чоловікам потрібно, щоб їх хвалили, відзначали їх досягнення і позитивні риси. Тобто для міцного шлюбу жінці необхідно приділяти чоловікові достатньої уваги. В іншому випадку у чоловіка виникає бажання порушити обітницю вірності.

Крім того, вчені підрахували, що майже половина всіх чоловічих зрад відбувається з колегами по роботі. При цьому, на думку 88% невірних чоловіків, їхні коханки менш гарні, ніж дружини або дівчини, з якими вони зустрічаються. Також у наведеній статистиці зазначено, що 77% чоловіків зраджують, наслідуючи приклад своїх товаришів.

 
comments powered by HyperComments