Головна / Здоров'я / Спати потрібно в міру

Спати потрібно в міру

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Оцініть статтю!)
Загрузка...
 
 

Вчені встановили, що якщо людина спить дуже багато або дуже мало, то це обов’язково позначиться на її пам’яті. Так, жінки, які сплять по 5 годин і менше або по 9 годин і більше на день, мають погіршення пам’яті, еквівалентну старінню мозку на два роки.

zdorovyj-son2_500

Ідеальний режим сну — сім годин. Якщо тривалість сну змінюється хоча б на дві години, то це вже шкодить пам’яті людини. Тобто вчені радять не міняти тривалість сну протягом життя, постійно слідуючи одному обраному режиму, щоб убезпечити себе від когнітивних порушень.

Читайте також: Менше зубів — гірша пам’ять

Раніше співробітниками Американської академії медицини сну було встановлено, що зайві години сну провокують розвиток діабету, серцевих захворювань, тривожності і ожиріння. За словами вчених, оптимальна кількість годин сну скорочує ризик даних захворювань і покращує стан здоров’я людей старше 45 років.

Експерименти підтвердили вищезгадану інформацію. Якщо ви хочете не мати проблем в пам’яттю надалі, тоді не пересипайте і не недосипають. Оптимальна кількість часу для сну становить сім годин.

 
Loading...
comments powered by HyperComments