Головна / Людина / У молодого покоління з’явилася нова хвороба

У молодого покоління з’явилася нова хвороба

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Оцініть статтю!)
Загрузка...
 
 

Учені по всьому світу б’ють тривогу, підлітки та молоді люди стають жертвою нової хвороби, яка, на їхню думку, викликана активним використанням сучасних ґаджетів. У результаті, як стверджують медики, сучасна молодь може стати горбатою.

Вже сьогодні відомо безліч випадків, коли сучасна молодь, яка проводить довгі години за комп’ютерними моніторами отримує великі проблеми з хребтом. Відомо, що п’ятнадцятирічний англійський хлопець, який проводив за комп’ютером не менше 4- х годин на день, «в нагороду» за це отримав горб. Його батьки помітили, що у хлопчика, у якого була ідеальна постава, лопатки почали підніматися над спиною.

У молодого покоління з'явилася нова хвороба

Лікарі розповідають, що ця історія не є одиничною, таких дітей стає все більше. Лікарі розповідають, що в деяких клініках, у них щотижня зустрічаються пацієнти з подібними проблемами. У результаті викривлення хребта у дитини формується горб. Лікування цього стану вимагає величезного терпіння і сил, воно може тривати роками і не завжди буває успішним.

Читайте також:  Сучасні діти стали менш витривалими

Фахівці остеопати заявляють, що тривале сидіння в підлітковому віці призводить до того, що спина згинається. Це пов’язано з тим, що бурхливо розвиваючий організм не має достатньої сили й міцності зв’язок, щоб утримувати правильну поставу. Тому медики радять батькам: як тільки син або дочка почали скаржитися на болі в спині потрібно негайно вести їх до фахівця в остеопатичний центр. Фахівець http://instost.ru/ в якого треба бути пройти вашому чаду, зможе допомогти при умові, що проблема не набула патологічних рис.

За статистикою, найбільш частим діагнозом у цьому випадку є запущений сколіоз — односторонньо викривлення хребта. Фахівці порівнюють лавиноподібне зростання захворюваності з епідемією, якій можна протистояти тільки спільно. Насамперед, дітям потрібно обмежити час перебування перед комп’ютером і навчити тримати правильну поставу. А при перших неприємних симптомах відразу звертатися до фахівців.

 
comments powered by HyperComments