Главная / Людина / Вченими відкритий спосіб скинути 11 кг за рік

Вченими відкритий спосіб скинути 11 кг за рік

 
 

Як стверджують провідні фахівці, вони змогли відкрити новий спосіб позбавлення від зайвої ваги, причому він підходить і чоловікам і жінкам. Мова про це йде в статті, опублікованій в одному з наукових зарубіжних видань.

de489067e34d9e4ef9e9ed22606ee3e5

Авторами нового дослідження стала група медиків з Корнельського університету. На думку фахівців, вони змогли виявити досить простий спосіб обмежувати споживання їжі. Цей спосіб є основним у плані досягнення максимальної ефективності. Керівник даної дослідницької роботи – Девід Левецкі, повідомив, що для участі в експерименті були задіяні 17 добровольців.

За результатами, отриманими в рамках проведення даної роботи, медиками було зафіксовано, що зменшення обсягу їжі, що вживається за обідом сприяє процесу схуднення. До таких висновків дієтологи прийшли, після проведення відповідних спостережень за добровольцями. Виявляється, подібна дієта допомагає людині позбавитися від зайвих 11 кг всього лише за рік і зберегти отриманий результат на кілька років.

Експеримент проводився протягом п’яти тижнів. Виявляється, що через 10 днів вживання зменшених обідніх порцій випробовувані змогли позбутися від 500 г зайвої ваги.

Натхнення: www.megamedportal.ru

 
comments powered by HyperComments