Головна / Здоров'я / Відмова від куріння порушує контроль глюкози при діабеті

Відмова від куріння порушує контроль глюкози при діабеті

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Оцініть статтю!)
Загрузка...
 
 

Діабетики, які кинули курити, швидше за все, будуть відчувати погіршення контролю глюкози протягом трьох років, попереджають британські фахівці з Університету Ковентрі.

aea2156fe6ac0563a6d23a21f2b871e0

Знаючи, що погіршення контролю рівня глюкози в крові відбувається приблизно під час відмови від куріння, можна підготувати людей з діабетом та їх лікарів до посилення контролю за рівнем цукру протягом цього часу, кажуть фахівці.

http://go.ad2upapp.com/afu.php?id=869299
Дослідницька група вивчала дані 10692 дорослих курців з діабетом 2-го типу протягом 6 років, щоб розглянути, як позбавлення від шкідливої звички пов’язано зі зміною контролю діабету. Дослідження показало, що у 3131 (29%) людей, які кидають курити і утримуються від куріння протягом принаймні одного року, HbA1c – вимір, який вказує, наскільки добре організм контролює рівень глюкози в крові – збільшився на 2,3 ммоль/моль, або 0,21%, перш ніж поступово зменшувався. За цей же період 5831 (55%) постійних курців, які не змінили свій статус куріння під час дослідження, випробували поступове збільшення рівня HbA1c.

Попередні дослідження показали, що зниження рівня HbA1c на 1% у хворих діабетом на 16% знижує ризик розвитку серцевої недостатності і на 37% знижує ризик мікросудинних ускладнень. Відмова від куріння має вирішальне значення для запобігання ускладнень, які призводять до ранньої смерті у пацієнтів з цукровим діабетом, кажуть вчені. Таким чином, люди з діабетом повинні продовжувати робити все можливе, щоб кинути палити, і в той же час вони повинні чекати додаткової турботи про підтримання рівня глюкози в крові на належному рівні, максимально використовуючи переваги відмови від куріння.

Натхнення: http://healthvesti.com/

 
comments powered by HyperComments