Главная / Різні цікавинки / Як вибрати гаражні ворота

Як вибрати гаражні ворота

Сучасні гаражні ворота представлені в такому розмаїтті, що покупець мимоволі губиться. Дійсно, при такому широкому асортименті купити гаражні ворота непросто. Розглянемо основні види гаражних воріт:

foto_cikavosti_30.06.2014_06_resized

Секційні гаражні ворота

Секційні гаражні ворота — це ті гаражні ворота, ціна на які цілком і повністю відповідає їх якості. Неможливо переплатити за ті переваги, які ви отримуєте, купуючи http://www.rentalkrv.ru/. Головні переваги секційних воріт дві: підвищений захист від злому і додаткова теплоізоляція приміщення. Утеплення гаражних воріт секційного типу, як правило, входить у вартість. І на даний момент саме секційні гаражні ворота, вартість яких виправдана якістю, є лідером ринку, як у промисловому, так і в приватному секторах.

Розпашні гаражні ворота

Розпашні гаражні ворота — це класичний тип гаражних воріт, які являють собою дві залізні стулки. Найчастіше, для зручності в одній із стулок роблять невеликі двері, що допомагає проникати всередину гаража, не відчиняючи основних стулок. Це дуже зручно, особливо в зимовий час. Установка гаражних воріт розпашного типу здійснюється так само по-старому: стулки гаражних воріт монтуються до стін гаража на петлі.

Захисні характеристики таких воріт на середньому рівні. Дуже багато залежить від матеріалу, з якого зроблені розпашні ворота. Як правило, при зломі такі ворота відгинають. Чим товщі стінки, тим складніше злочинцеві проникнути всередину.

Відкатні гаражні ворота

Відкатні ворота найбільше будуть корисні в промисловому секторі і для власників котеджів. Відкатні ворота, як правило, автоматизовані. У порівняння з автоматизацією розпашних воріт, відкатні ворота обходяться набагато дешевше. Крім цього, відкатні ворота, так само як і секційні, не вимагають розчищення території від снігу. А автоматизація процесу відкривання особливо радує в негоду, коли для того, щоб припаркувати автомобіль, не потрібно виходити на вулицю і возитися із замком.

У кожному разі, ворота — це покупка не на один сезон, тому до вибору варто підійти найбільш відповідально. Ну і сильно економити теж не варто.

 
comments powered by HyperComments