Людина

5 міфів про здоров’я, в яких люди досі вірять

Навколо здоров’я людини ходить чимало розмов, але не всі з них правдиві. Колись хтось сказав, що сіль згубна для організму, гробить здоров’я, та всі дотепер вірять в таку нісенітницю, хоча вже давно доведено, що тільки надлишок солі призводить до руйнівної дії. Тому важливо звернути увагу на правду, а не слухати і приймати на віру всі наявні помилки. У нашому матеріалі ви знайдете п’ять найпоширеніших міфів про здоров’я.

Міф 1: від укусу тарантула всі люди помирають

Даний міф підкріплений, мабуть, тільки голлівудськими фільмами. Сперечатися складно: укус тарантула дійсно отруйний і не варто недооцінювати небезпеку для здоров’я. Однак навряд чи він доведе до смерті, якщо вчасно надати допомогу. Ну хіба що варто побоюватися тим, у кого є алергія на отруту пухнастого павука, що у світі зустрічається з рідко.

Міф 2: у сліпих людей перед очима «чорний екран»

Саме так ми уявляємо, що відчувають сліпі люди. Нібито вони бачать тільки темряву і нічого більше. Однак багато людей з дуже поганим зором і без такого здатні розрізняти контури предметів і навіть успішно роблять це при спробі як слід сконцентруватися. Ну і тим більше вони бачать сни, так що це не більше ніж міф.

Міф 3: від бюстгальтера буває рак грудей

Деякі жінки принципово не носять бюстгальтер, вважаючи, що це негативно позначається на здоров’ї їхніх грудей. Цієї страшилкою вони лякають і інших, хоча наукових підтверджень даним фактом так і не знайдено. Тому можна без побоювання носити бюстгальтер. Важливо, щоб він ідеально підходив саме вашому типу фігури, не здавлював і не стискав та не заподіював дискомфорту.

Міф 4: після ушкоджень хребта неможливо відновитися

Здоров’я хребта визначає здоров’я людини в цілому. Людина, яка пошкодила спину навряд чи зможе повноцінно ходити й навіть рухатися. Принаймні так вважають більшість людей на нашій планеті. Однак сучасна медицина доводить зворотне. Люди навіть з найбільш серйозними травмами відновлюються, встають на ноги навіть у найбільш, здавалося б, безнадійних випадках.

Міф 5: люди переохолоджуються тільки на морозі

Переохолодження утворено слово «холод», звідси і плутанина з поняттями. Багато вважають, що це можливо тільки при морозах. Але навіть у спеку можливо заробити переохолодження. Наприклад, після довгого купання. Навряд чи людина в такій ситуації замерзне до смерті, але ось заробити запалення легенів цілком можливо.

Натхнення: www.medikforum.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button