Здоров'я

Медики: Болі в шлунку можуть бути симптомом серйозних захворювань

Медики попереджають, що будь-які болі в шлунку є тривожним сигналом. Вони можуть бути симптомом серйозних захворювань.

Існує багато хвороб, які супроводжуються неприємними відчуттями в травному тракті. Як кажуть лікарі, особливо важливо відрізнити характер болів для подальшого звернення до фахівця. Якщо вони тривають цілодобово — тоді це вказує на гастрит, а якщо виникають вночі — можуть вказувати на виразку. При обох захворюваннях пошкоджується слизова оболонка шлунка. Різниця тільки між запаленням в першому випадку, і кровотечею в другому.

Болі, що виникають після прийняття їжі, вказують на виразку дванадцятипалої кишки. З-за неї кислота, що виробляється травленням, стає винуватцем здуття живота, втрати ваги і виниклому безсонню. Раптові спазми після підйому зі сидячого положення є ознакою коліту. Велику небезпеку представляє апендицит, при якому мимоволі напружується живіт і розгинання тіла стає скрутним.

Роздратування в шлунку може також вказувати на звичайну печію або маленький розмір одягу. Кава, алкогольні напої, жирні і гострі страви негативно впливають на кислотний баланс і можуть викликати рефлюкс. Не можна ігнорувати навіть незначні випадки, оскільки вони часто розвиваються повноцінні проблеми з ШКТ.

Кнопка «Наверх»
Закрыть