Здоров'я

Чоловіче здоров’я: як зберегти сексуальну активність

Термін «чоловіче здоров’я» асоціюється, в першу чергу, з потенцією. Можливість активно брати участь в статевому акті дуже важлива для будь-якого представника сильної половини людства. Чоловіки дуже болісно переносять проблеми з лібідо. Еректильна дисфункція – це найпоширеніша фобія. Чи можна уникнути порушень в роботі репродуктивної системи?

Незважаючи на те, що захворювання, що призводять до проблем з потенцією, з’являються досить часто, чоловіки, як правило, не поспішають звертатися за допомогою у медичні заклади. В результаті майже 65% представників сильної статі у віці старше 25 років страждають від простатиту.
Для довідки
Важливо знати, що несвоєчасне лікування запалення передміхурової залози призводить до небезпечних ускладнень (98% випадків).

Для того щоб зрозуміти, як боротися з чоловічими хворобами, слід розібратися в першоджерелах проблем. Причини збоїв в роботі репродуктивної системи добре вивчені. Їх можна розділити на дві основні групи.

  1. Психологічні. Найчастіше подібні розлади зустрічаються у чоловіків молодше 20 років. Джерелами захворювання зазвичай є сильні психоемоційні переживання, травми, отримані в дитинстві або підлітковому віці.
  2. Фізіологічні. Багато патологічних процесів в організмі призводять до появи еректильної дисфункції. Подібне порушення може бути симптомом таких захворювань, як атеросклероз, діабет. Також поява статевого безсилля пов’язують з пониженим рівнем тестостерону і наслідками збоїв функціонування нервової системи.

Крім цього, чоловіче здоров’я піддається негативному зовнішньому впливу. Погана екологія, неправильне харчування, шкідливі звички і банальне перенапруження – всі ці фактори можуть спровокувати статевий розлад.

Багато фахівці вважають, що зберегти сексуальну активність нескладно. Для цього необхідно дотримуватися простих правил здорового способу життя і вчасно проходити комплексне медичне обстеження.

Пріоритети чоловічого здоров’я

Відмова від нікотину та алкоголю

Про шкоду куріння і зловживання спиртними напоями написано безліч статей. Будь-який чоловік знає, що такі звички негативно впливають на його лібідо, але не поспішає від них відмовлятися. Особливо актуальна ця проблема для алкоголіків. Терміна «помірне куріння» не має сенсу – всі розуміють, що навіть одна сигарета приносить шкоду. Але чомусь таке розуміння не поширюється на хмільні напої.

Важливо пам’ятати, що будь-яка доза алкоголю шкідливе для здоров’я. Не можна з упевненістю сказати, що випита в свято чарка горілки ніяк не позначиться на вашому організмі. Лікарі стверджують, що всі спиртні напої – це вбивці серцево-судинної системи. А порушення циркуляції крові обов’язково призведе до збоїв у функціонуванні дітородних органів.

Безпечний секс

Венеричні захворювання – одна з найпоширеніших причин еректильної дисфункції. Не варто недооцінювати небезпеку подібних недуг. Окрім смертельного вірусу імунодефіциту, існують такі хвороби, як сифіліс, гонорея, хламідіоз, які завдають непоправної шкоди здоров’ю. Звичайно, фармакологія не стоїть на місці, і більшість подібних захворювань добре піддаються лікуванню. Але не можна забувати, що наслідки таких хвороб можуть дати про себе знати і через тривалий проміжок часу.

Для довідки
Використання презервативів допоможе уникнути зараження венеричними недугами. Застосування такого способу захисту дає майже 100% гарантію безпеки.

Збалансований раціон

Спосіб життя багатьох сучасних людей не дозволяє повноцінно і вчасно харчуватися. Швидка їжа в забігайлівках і пропущені обіди обов’язково відіб’ються на стані вашого здоров’я. І репродуктивна система також зазнає такого впливу. Їжа краща різноманітна і корисна, раціон повинен включати всі необхідні організму вітаміни, макро – і мікроелементи, жири, білки і вуглеводи. М’ясо, морепродукти, фрукти, овочі, злаки – гаранти хорошого травлення і нормального функціонування всього організму.

Неправильна дієта провокує зростання рівня холестерину і появі бляшок на стінках кровоносних судин, що, в свою чергу, призводить до чоловічого безсилля.

Читайте також: 

Активний спосіб життя

Як не смішно це звучить, але навіть надмірна пристрасть до комп’ютерних ігор призводить до імпотенції. Тривале сидіння сприяє застою крові в органах малого тазу і збоїв у функціонуванні дітородних органів. Тому необхідно більше рухатися. Ніхто не вимагає від вас займатися силовими видами спорту або бойовими мистецтвами (хоча це теж корисно). Для початку достатньо простих прогулянок на свіжому повітрі або виконання нескладних вправ перед роботою.

Існує величезний вибір різних комплексів фізичного навантаження, якийсь із них обов’язково підійде саме вам. Враховуючи той факт, що простатит значно «помолодшав» за останні роки, потрібно починати профілактику як можна раніше. Це дозволить уникнути безліч неприємних моментів в майбутньому.

Контроль стану свого здоров’я

Від появи захворювань, пов’язаних з репродуктивною системою, не застрахований ніхто. Існують причини, які не залежать від нашого прагнення зберегти лібідо. Спадковий фактор, травми і вікові зміни дуже складно попередити. Але своєчасне визначення таких проблем значно зменшить ймовірність появи небезпечних наслідків.

Профільні фахівці радять проводити комплексне обстеження організму кожні два роки, а по досягненні 40 років – раз на рік. Це допоможе розпізнати захворювання на ранніх стадіях і вчасно на них відреагувати.

Крім перерахованих вище пріоритетів, потрібно відзначити і стан духу. Управління своїми емоціями та здатність уникати сильних стресів – це важливі чинники запобігання проблем з потенцією.

Прислухайтеся до порад лікарів і близьких людей, і тоді чоловіче здоров’я збережеться у вас на довгі роки.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button