Головна / Всесвіт / Дивовижні новини НАСА про Плутон: «Цей Світ Живий»!

Дивовижні новини НАСА про Плутон: «Цей Світ Живий»!

Може НАСА зробити дивовижну заяву про Плутон? Тільки близько 10% всіх наявних даних, зібраних разом місією New Horizons були досі оброблені НАСА. Однак того, що вони знайшли в цей відносно короткий проміжок часу було достатньо для д-ра Алана Штерна, старшого наукового співробітника провідної місії New Horizons, щоб публічно висловити своє хвилювання з приводу того, що вони виявили. Він стверджує, що у НАСА є новини для публіки, які вразить її і назвав мікро планету «живою».

e570faf4186452c23654d5c63e34d217
Він сказав, що НАСА заборонив йому говорити публічно про так звану «новину», перш ніж вони проведуть свою офіційну прес-конференцію, але він дійсно говорив аудиторії на університетській лекції, що на Плутоні є погода, він має димки в атмосфері і геологічно активний.

«Я вражений. Цей світ живий.» Загадковий характер промови д-ра Штерна про те, що виявила місія New Horizons призвела до нетерплячого очікування оголошення НАСА.. Було багато різних припущень про те, що NASA збирається оголосити, з деякою надією на те, що вони могли б навіть розповісти, що виявили життя на наймаленьшій планеті в нашій Сонячній Системі. Тим не менш, на їх превеликий жаль, НАСА вже випустили твіт на своєму офіційному акаунті , в якому говориться, що не буде жодного оголошення.

Читайте також: 

Вони стверджували, що розмови про підготовку конференції були просто, помилковим слухом і, що слова доктора Штерна були невірно витлумачені. І це незважаючи на те, що д-р Штерн прямо сказав, що НАСА зробить заяву, що залишає мало місця для неправильного тлумачення його слів. Тепер люди починають задаватися питанням, що космічне агентство намагаються приховати від широкої громадськості.