Всесвіт

Дивовижні новини НАСА про Плутон: “Цей Світ Живий”!

Може НАСА зробити дивовижну заяву про Плутон? Тільки близько 10% всіх наявних даних, зібраних разом місією New Horizons були досі оброблені НАСА. Однак того, що вони знайшли в цей відносно короткий проміжок часу було достатньо для д-ра Алана Штерна, старшого наукового співробітника провідної місії New Horizons, щоб публічно висловити своє хвилювання з приводу того, що вони виявили. Він стверджує, що у НАСА є новини для публіки, які вразить її і назвав мікро планету «живою».

e570faf4186452c23654d5c63e34d217
Він сказав, що НАСА заборонив йому говорити публічно про так звану «новину», перш ніж вони проведуть свою офіційну прес-конференцію, але він дійсно говорив аудиторії на університетській лекції, що на Плутоні є погода, він має димки в атмосфері і геологічно активний.

“Я вражений. Цей світ живий.” Загадковий характер промови д-ра Штерна про те, що виявила місія New Horizons призвела до нетерплячого очікування оголошення НАСА.. Було багато різних припущень про те, що NASA збирається оголосити, з деякою надією на те, що вони могли б навіть розповісти, що виявили життя на наймаленьшій планеті в нашій Сонячній Системі. Тим не менш, на їх превеликий жаль, НАСА вже випустили твіт на своєму офіційному акаунті , в якому говориться, що не буде жодного оголошення.

Читайте також: 

Вони стверджували, що розмови про підготовку конференції були просто, помилковим слухом і, що слова доктора Штерна були невірно витлумачені. І це незважаючи на те, що д-р Штерн прямо сказав, що НАСА зробить заяву, що залишає мало місця для неправильного тлумачення його слів. Тепер люди починають задаватися питанням, що космічне агентство намагаються приховати від широкої громадськості.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button