Здоров'я

Дотримання простих рекомендацій позбавить від болю в спині

Проблема болю в спині стає все актуальнішою з постійно зростаючою кількістю офісних працівників. На думку фахівців, можна значно знизити ризик больових відчуттів, якщо протягом робочого дня здійснювати невеликі прогулянки і намагатися прямо тримати спину.

19-05-15-foto-600x400-1

Зараз величезна кількість людей проводить свій робочий день, сидячи за комп’ютером. Це стає причиною набору зайвої ваги, проблем із зором і спиною. Фахівці стверджують, що якщо дотримуватися простих рекомендацій, то можна уникнути багатьох проблем зі здоров’ям.

Читайте також: 

Наприклад, вирівнювання постави дозволяє правильно розподілити навантаження на спину, а також встановити правильний кут зору на монітор, щоб не псувати зір. Крім того, постійні невеликі прогулянки по кабінету, буквально протягом декількох хвилин, допоможуть покращити кровообіг і зняти напругу зі спини.

У боротьбі із зайвою вагою можна використовувати фрукти і овочі, коли хочеться перекусити. Це дозволить приглушити почуття голоду, отримати корисні речовини і уникнути набору зайвих кілограмів. Також дуже корисно відмовитися від використання ліфта, щоб збільшити фізичні навантаження. Дотримання всіх цих рекомендацій не займе багато часу і дозволить залишатися здоровим і в хорошій формі, підкреслили фахівці.

Натхнення: www.medicinform.net


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button