Екологія

Дрони допоможуть посадити мільярд дерев на рік

У світі вирубують близько 26 мільярдів дерев кожен рік, а висаджують всього близько 15 мільярдів. Єдиний спосіб справитися з сучасним темпом вирубки лісу — використовувати сучасні технології, і стартап BioCarbon Engineering намагається вирішити брак дерев на Землі.

Автори стартапу BioCarbon Engineering пропонують садити дерева за допомогою дронів. Таким чином вони хочуть вирішити проблему нестачі зелених насаджень на нашій планеті.

Читайте також: 

Сучасні дрони можуть автономно літати по заданих маршрутах, та їх експлуатаційні параметри обмежені тільки власною масою і вагою додаткового навантаження. Система дронів для висадки дерев компанії BioCarbon Engineering не просто розсилає квадрокоптери з насінням, щоб розвіяти над землею, але використовує детальну інформацію про місцевість, щоб побудувати високоякісну 3D-карту території, яку потрібно засадити лісом.

Після цього дрони виробляють оцінку посадкової діяльності» та з допомогою стисненого повітря вистрілюють у землю пророщене насіння, попередньо інкапсульоване в живильний гідрогель для забезпечення високої інтенсивності поглинання поживних речовин». Після посадки насіння дрони будуть також використовуватися для перевірки та контролю секцій, де ліс був висаджений, щоб оцінювати рівень відновлення територій.

Розроблена система лісовідновлення потребує лише 15% коштів, що витрачаються при традиційних методах посадки дерев. До того ж вона є набагато ефективнішою – з її допомогою можна посадити до 10 тисяч дерев на день.

Натхнення: greenevolution.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button