Екологія

Половина мешканців Європи буде виробляти власну електрику

За даними дослідження фірми CE Delft, до 2050 року більше половини жителів Європи зможуть виробляти власну відновлювану енергію.

83% сімей в ЄС стануть «громадянами енергетичної системи» — будуть вносити свій внесок у виробництво, споживання чи зберігання енергії, тоді як близько половини сімей, приблизно 113 мільйонів, стануть активно виробляти власну електрику.

Читайте також:  Крім того, доповідь підкреслює зростаючу важливість цих «громадян енергетичної системи» для успішного переходу до змішаної енергії. Зараз правові та бюрократичні перепони заважають тим, хто хотів би зайнятися виробленням чистої енергії у себе вдома. Однак прийняття правильних законів дозволить таким громадянам прокласти шлях до гладкого та ефективного переходу до відновлюваної енергії.

Це свідчить про те, що люди володіють силою змінити енергетичну систему Європи, — каже Моллі Уолш, представник природоохоронної організації Friends of the Earth Europe. — Нам треба зберегти в загальноєвропейських і національних законах право людей на виробництво власної відновлюваної енергії.

Житель Австралії Клейтон Ліндон не став чекати 2050 року і вже перейшов на власне виробництво і зберігання електроенергії. Він обладнав свій будинок сонячними панелями, сонячними інверторами та шістьма батареями Tesla Powerwall загальною ємністю 38,4 кВт*год. Це дозволяє заощадити йому $13 000 в рік, повідомляє econet.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button