Інтернет

ЕХЕО: ефективне просування сайтів для розвитку бізнесу

Практично усі види бізнесу сьогодні відкривають свій сайт в інтернеті. Це дозволяє розширити клієнтську базу, адже багато користувачів шукають адресу, інформацію про послуги та ціни, роблять покупки в мережі. Та створити ресурс недостатньо для досягнення успіху: в світовій павутині тисячі схожих платформ. Просування сайтів допомагає підняти їх у результаті видачі пошукової системи за запитом користувача. 

Основні принципи просування інтернет-ресурсів

У мережі розміщені тисячі схожих ресурсів, наприклад, інтернет-магазини, які продають однакові товари. Як зробити так, щоб потенційний клієнт зайшов на саме вашу сторінку? Для цього потрібно провести комплекс робіт. Зазвичай маркетологи використовують такі інструменти:

 • Унікальний корисний контент для користувача. На сайті повинні бути додані статті, які несуть інформацію для клієнта. Спам та нечитабельні ключові слова відштовхують людей та понижують ресурс у списку видачі. 
 • Грамотна структура, тобто сайт зручний для клієнта, пропонує інтуїтивно просте керування опціями. 
 • Швидке відкриття головної сторінки та додаткових вкладок. Люди не люблять чекати на довге завантаження сторінки. 
 • Актуальна та повна інформація про товари чи послуги. Клієнт повинен задовольнити потреби, ознайомившись з фото чи відеоконтентом. 
 • Мобільна адаптивність. Все більше людей використовують мобільний телефон: сайт повинен бути зручним для користування на смартфоні. 
 • Активна робота з соцмережами, посилання з інших джерел на ресурс. 

Для просування сайтів використовують багато різних методів, проте принцип «чим більше, тим краще» не підходить. Потрібно виробити грамотну стратегію та обрати одну кампанію. 

SEO-просування інтернет-ресурсів: основні етапи

Компанія ЕХЕО використовує різні методи розкрутки сайтів. Клієнт може обрати пакет послуг, залежно від розміру свого бюджету. Як просунути сайт в пошукових системах? Таке питання задають власники інтернет-ресурсів. Для цього потрібно розібратися з основними етапами просування, які допомагають підняти сервіс у видачі пошуковиків та збільшити дохід власника.  

 • Аудит сайту. Комплексна перевірка ресурсу, встановлення сильних сторін та точок росту. 
 • Збір семантичного ядра, щоб сайт піднімався у списку видачі пошукових систем. 
 • Створення структури сайту з урахуванням цільової аудиторії. 
 • SEO-просування (зовнішнє, внутрішнє) для збільшення авторитетності ресурсу в аналізі пошукових систем. 
 • Перевірка результатів впроваджених методів з просування сайтів на основі аналізу статистики. 

Довіряючи роботу профільним агентствам, власники ресурсів отримують готовий результат. Не варто очікувати миттєвого успіху: методичність та послідовність дій сприяють довготривалості ефекту SEO-просування. 

На що впливає комплекс методів з SEO-просування сайту

Спеціалісти компанії ЕХЕО використовують різні стратегії просування інтернет-ресурсів. SЕО-фахівці аналізують, відстежують, моніторять сторінки конкурентів, випробовують нове у розкрутці сайтів. Лише рух на вдосконалення власних рішень дозволяє якісно виконувати послуги. 

Якісна стратегія з просування сторінок у мережі інтернет дозволяє потрапляти в ТОП-видачі пошукових систем, як Google. Користувачі підсвідомо обирають сайт, який з’являється в першій десятці видачі результатів. Просування ресурсу сприяє тому, що він потрапляє у поле зору клієнта, коли той шукає потрібний контент за ключовими запитами. 

Видимість інтернет-компанії робить її впізнаваною. Люди запам’ятовують бренд, довіряють йому. Клієнти переходять на запропонований сайт, а не на сторінку конкурентів. Вкладаючи кошти в просування сайту, підприємці роблять внесок у майбутні прибутки. 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button