Здоров'я

Експерт обґрунтував користь “лікування” похмілля спиртним

Фахівці в особі Адама Роджерса встановили: похмелитися треба, адже це дійсно кращий засіб від похмілля. Саме тому запальні коктейлі на кшталт “Кривавої Мері” користуються такою популярністю. Відомо: часто похмілля викликано зневодненням, але можуть бути і інші причини. Є теорія, яка говорить про те, що похмілля – реакція тіла на наявність у низькій концентрації метилового спирту, передає The New Zealand Herald.

foto_cikavosti_28.08.2014-08

Тоді алкогольний напій, що несе з собою етанол, зможе вплинути на метиловий спирт і симптоми похмілля підуть. Швидше за все, людина просто знову сп’яніє, і симптоми похмілля замаскуються. Більш того, похмеляються найчастіше алкоголіки. В принципі, у всіх спиртних напоях є сліди токсичного метилового спирту, що викликає сліпоту і навіть смерть, якщо концентрація висока. Тіло перетворює його у формальдегід. Дане з’єднання викликає кисневе голодування.

Читайте також: Бекон і яйця на сніданок можуть позбавити від похмілля

Так як в нормальних спиртних напоях метанолу мало, навряд чи настане отруєння. Але його накопичення викличе похмілля. А ось етанол зупиняє процес перетворення метанолу в формальдегід. У будь-якому випадку, краще запобігти, ніж лікувати похмілля. Фахівці не рекомендують пити на голодний шлунок, радять не замовляти напої темного кольору і випивати воду перед сном після бурхливого вечора.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button