Головна / Здоров'я / Експерти назвали п’ять ранніх симптомів пухлин мозку

Експерти назвали п’ять ранніх симптомів пухлин мозку

Медики розповіли про п’ять ранніх симптомів раку головного мозку, на які часто не звертають увагу. Свої дослідження на цю тему проводили вчені з британського підрозділу компанії HCA Healthcare.

Эксперты назвали пять ранних симптомов опухолей мозга

Згідно зі статистикою, близько 9 тисяч громадян Великобританії щороку дізнаються про свій діагноз — пухлина головного мозку. Для більш вдалого лікування слід звертатися в лікарню на ранніх стадіях розвитку захворювання. Для цього потрібно знати про симптоми раку головного мозку, які пацієнти часто ігнорують.

Наприклад, головні болі можуть свідчити про онкологію, особливо якщо виявляються стійко і часто. Підвищену увагу слід звернути, якщо головний біль з’являється вранці або разом з ним відчувається слабкість та погіршення зору. Пухлина може стати причиною утруднення циркуляції рідини, що викликає нудоту і блювоту. Також на онкологію мозку можуть вказувати зміни когнітивних функцій, а саме втрата ініціативи, проблеми з пам’яттю і міркуванням, плутанина і зміни характеру.

Не можна ігнорувати напади, такі, як посмикування м’язів, мимовільні укуси язику, потемніння в очах, втрата контролю над сечовим міхуром і дивне відчуття в шлунку. Пухлина мозку також може тиснути на нерви вуха і рівновагу, що створює певні проблеми зі слухом і балансом при ходьбі.