Здоров'я

Експерти назвали п’ять ранніх симптомів пухлин мозку

Медики розповіли про п’ять ранніх симптомів раку головного мозку, на які часто не звертають увагу. Свої дослідження на цю тему проводили вчені з британського підрозділу компанії HCA Healthcare.

Эксперты назвали пять ранних симптомов опухолей мозга

Згідно зі статистикою, близько 9 тисяч громадян Великобританії щороку дізнаються про свій діагноз — пухлина головного мозку. Для більш вдалого лікування слід звертатися в лікарню на ранніх стадіях розвитку захворювання. Для цього потрібно знати про симптоми раку головного мозку, які пацієнти часто ігнорують.

Наприклад, головні болі можуть свідчити про онкологію, особливо якщо виявляються стійко і часто. Підвищену увагу слід звернути, якщо головний біль з’являється вранці або разом з ним відчувається слабкість та погіршення зору. Пухлина може стати причиною утруднення циркуляції рідини, що викликає нудоту і блювоту. Також на онкологію мозку можуть вказувати зміни когнітивних функцій, а саме втрата ініціативи, проблеми з пам’яттю і міркуванням, плутанина і зміни характеру.

Не можна ігнорувати напади, такі, як посмикування м’язів, мимовільні укуси язику, потемніння в очах, втрата контролю над сечовим міхуром і дивне відчуття в шлунку. Пухлина мозку також може тиснути на нерви вуха і рівновагу, що створює певні проблеми зі слухом і балансом при ходьбі.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button