Людина

Експерти розповіли, які сонцезахисні креми небезпечні для шкіри дітей

Німецькі експерти розповіли, які сонцезахисні креми не слід наносити на шкіру дітей. Фахівці попередили, що певні речовини, які входять до складу цих засобів, можуть стати причиною алергічної реакції.

За словами експертів з Федерального союзу німецьких асоціацій фармацевтів, найкращим рішенням для захисту дитячої шкіри від впливу сонячних променів є креми з компонентами, що фільтрують ультрафіолетове випромінювання, наприклад, етілгексілметоксіціннамат. Дітей дошкільного віку слід убезпечити і мікропігментами, такими як діоксид титану або оксид цинку. Дані заходи пов’язані з тим, що дитяча шкіра має несформований бар’єр чутливості. Хоча вона тонше, ніж у дорослих людей, але на її поверхні розташовано більше сальних залоз. У зв’язку з цим особливо шкідливі компоненти можуть абсорбуватися шкірою, а потім потрапляти в кров. Більш того, деякі речовини мають естрогенні властивості.

Поради німецьких фармацевтів поширюються не тільки на креми від засмаги, але і на інші продукти. Наприклад, матері новонароджених малюків використовують в середньому вісім різних засобів по догляду, які можуть містити до 48 компонентів. Варто враховувати, що на етикетці може бути відзначена гіпоалергенність товару, але цей факт зовсім не гарантує його повну безпеку для дитини.

Кнопка «Наверх»
Закрыть