Здоров'я

Експерти визнали фітнес-трекери марними

Вчені стверджують: ґаджети, що враховують фізичну активність не приносять відчутної користі в досягненні конкретних результатів. Цілком ймовірно, що більшості користувачів фітнес-трекерів приємно бачити, скільки вони пробігли, пройшли, пропливли, спалили калорій. Однак на кінцевих показниках фізичної активності ґаджети ніяк не відбиваються, пише The Telegraph.

1-14-10-2016-600-339

В якості експерименту добровольцям видали трекер, що враховує фізичну активність. Піддослідним запропонували протягом року займатися спортом. Враховувалися дані про зміни ваги добровольчої групи. Перед першою групою ставили конкретні цілі (пробігти певну кількість кілометрів, зробити за день 10 000 кроків), інші займалися спортом заради грошової винагороди. Остання група ніяких штучних стимулів не мала.

Експеримент довів, що носіння браслета або GPS-брелока на фізичну активність ніяк не впливає. Цікаво, що грошовий стимул спрацював добре. Однак незабаром після одержання прибутку і закінчення першої частини експерименту рівень активності добровольців з цієї групи повернувся до звичайних показників.

Натхнення: medvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button