Екологія

Електроенергія з кокосових відходів

Електростанція потужністю 9,5 МВт, яка буде отримувати енергію з відходів виробництва кокосових горіхів буде побудована в Таїланді. У відповідність з умовами договору, підписаного між компанією DP Cleantech і Mahachai Green Power, що спеціалізується на переробці в енергію біомаси та відходів, остання взяла на себе зобов’язання з проектування та будівництва енергетичного заводу на основі технології високотемпературного спалювання під високим тиском.

Електроенергія з кокосових відходів

Компанія DP Cleantech і Mahachai Green Power, яка отримала підряд на проектування та будівництво є спільним підприємством, створеним двома німецькими холдингами і таїландською промисловою групою. Розташоване в провінції Самут Сахон (Samut Sakhon) підприємство буде використовувати технологію DP Cleantech. Контракт будівництва «під ключ» включає в себе також всі електромеханічні системи, які необхідні для первинної переробки кокосових відходів (лушпиння, шкаралупи і листя) перед спалюванням.

Технологія, спеціально адаптована для відходів кокоса, забезпечує високу ефективність переробки, а також дозволяє змішувати декілька видів палива різних фракцій. Передбачається, що система очищення димових газів забезпечить рівень викидів нижче нормативних стандартів.

У повідомленні DP Cleantech говориться, що їх ноу -хау може гарантувати довгострокову стабільну роботу підприємства на повну потужність 7900 годин на рік. Компанія має намір здійснювати управління електростанцією, яка повинна бути введена в експлуатацію протягом 18 місяців, зі свого офісу в Бангкоку.

Енергія, що виробляється підприємством, буде поставлятися в енергетичні мережі за спеціальними тарифами, що підтримує переробку біомаси. Золу, що залишилися після спалювання відходів планується використовувати для удобрення сільськогосподарських угідь і як наповнювачі в будівництві. Крім того, проект надасть місцевому населенню нові робочі місця і дозволить фермерам позбутися виробничих відходів. Доречі, якщо ви не маєте куди складатати свої побутові відходи – контейнери від Henkel ви можете придбати тут. Ґарантуємо, що ви залишитися задоволені якістю.

Генеральний директор DP CleanTech Саймон Паркер (Simon Parker) прокоментував подію такими словами: «Ми вважаємо, що енергетичний ринок Таїланду готовий стати авангардом нового покоління рішень для переробки біомаси в енергію на основі високої ефективності, різних видів палива і низьких викидів».

Заява про початок будівництва нової електростанції на основі спалювання кокосових відходів надійшла за реструктуризацією, в ході якої DP CleanTech направило свої основні ресурси на освоєння можливостей ринків, що розвиваються в Європі та Азії. На думку компанії на цих ринках позитивні можливості інвесторів все частіше збігаються з державними інтересами в підвищенні частки в загальному енергетичному балансі енергії з біомаси, як поновлюваного джерела.

[youtube]0k0okaZixm0[/youtube]

Переробка біомаси в енергію переживає сплеск інтересу серед інвесторів, супроводжуваний усвідомленням на рівні урядових рішень та нормативних документів додаткових екологічних та соціальних вигод, які надають електростанції середньої потужності (10-30 МВт ), що працюють на поновлюваній місцевій сировині.

Натхнення: 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button