Людина

Фахівці назвали найголовніший вітамін для людського організму

Безумовно, кожний з вітамінів важливий для людини, так як виконує певну роль в організмі. Однак вченими був названий «лідер» серед вітамінів, який володіє найбільшим «коефіцієнтом корисної дії». Ним виявився вітамін D, що отримується людиною від сонячного світла, також він в достатній кількості міститься в багатьох продуктах харчування.

Один з останніх експериментів, який підтвердив чемпіонський статус вітаміну D, був проведений австралійськими вченими. Вони брали проби пуповинної крові у немовлят і проводили спеціальні аналізи, а також стежили за дальшим здоров’ям дітей. Згідно з отриманими результатами було визначено, що нестача цього вітаміну у дітей сприяла появі алергії на пил і кліщів.

Найбільшу кількість вітаміну D людський організм отримує під час прийняття сонячних ванн. Ті, хто з якихось причин відчуває нестачу сонячного світла, можуть отримати корисну речовину з таких продуктів, як молоко і яйця, також вітамін в великій кількості міститься в морепродуктах. Для здоров’я даний компонент має велике значення, тому що його недолік може значно ослабити імунітет, підвищуючи сприйнятливість до багатьох захворювань та алергічних реакцій. Також його брак може викликати такий важкий недуг, як бронхіальна астма.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button