Главная / Здоров'я / Келих червоного вина перед сном корисний для діабетиків

Келих червоного вина перед сном корисний для діабетиків

 
 

Хороша новина для діабетиків, які люблять вино! У ході нового дослідження вчені встановили, що вживання келиха червоного вина перед сном допомагає діабетикам контролювати рівень холестерину і захищати роботу серця, пише ZeeNews.

11-05-15-foto-600x424-1

У дослідженні взяли участь 220 добровольців, які страждають від діабету другого типу. Протягом двох років за піддослідними велося спостереження. Виявилося, що люди, які випивали щодня за вечерею 150 мл червоного вина, мали більш високі рівні «хорошого холестерину», що благотворно впливало на роботу серцево-судинної системи.

Однак дослідники нагадують, що споживання вина в кількості більше, ніж невеликий келих, пов’язане з негативними наслідками для здоров’я. Мова йде про підвищений ризик розвитку захворювань серцево-судинної системи і деяких видів раку. Необхідно знати міру, підкреслили фахівці.

Читайте також: 

Дослідження було проведене вченими з Університету Бен-Гуріона в Негеві в Ізраїлі спільно з працівникам з Гарвардської школи громадського здоров’я та Лейпцизького університету.

Результати будуть представлені на Європейському конгресі з проблем ожиріння в Празі.

Натхнення: www.medicinform.net

 
comments powered by HyperComments