Наука

Фекальні бактерії виявлені на сенсорних екранах в mcdonald’s

Британські мікробіологи попереджають про небезпеку контакту з сенсорними екранами машин, встановлених в mcdonald’s для здійснення самостійного замовлення. Фахівці досліджували апарати в ряді закладів мережі і виявили на них фекальні бактерії.

Експерти взяли проби з екранів машин самообслуговування в шести кафе mcdonald’s, розташованих в Лондоні і Бірмінгемі. Доктор Пол Матавеле, старший викладач мікробіології в столичному університеті, провів дослідження, яке підтвердило наявність на сенсорних пристроях декількох видів небезпечних мікробів, включаючи стафілокок, здатний викликати синдром токсичного шоку.

Фекальні бактерії, зазначив фахівець, потрапляючи в організм людини, яка самостійно робить замовлення і потім вживає їжу, стають причиною серйозної інфекції. Представник mcdonald’s у відповідь на повідомлення про небезпеку машин самообслуговування з сенсорними дисплеями заявив, що в закладах компанії апарати очищаються по кілька разів на день, а клієнтам надається можливість помити руки перед їжею.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments