Здоров'я

Гнів і стрес під час тренувань в 2 рази підвищують ризик серцевого нападу

Гнів, злість, стрес і інші сильні негативні емоції під час силових тренувань у 2 рази підвищують ризик виникнення серцевого нападу. До такого висновку після проведеного дослідження прийшли американські вчені.

Результати проведеної роботи представлені на сторінках профільного видання Medical Xpress. Як пояснили у своїй статті автори дослідження, фізичні навантаження позитивно впливають на організм, в тому числі на психічне здоров’я людини. Однак є в них і зворотна сторона медалі. Вчені вже довели, що тригерами серцевого нападу є діабет і ожиріння, однак нове дослідження, проведене за участю 12 500 осіб в 52 країнах світу, дозволило стверджувати, що не менше ризиків несуть в собі гнів і стрес при силових тренуваннях. Будь-який з цих факторів подвоює ймовірність виникнення інфаркту міокарда, а при доповненні емоційного стресу – потроює.

При цьому вчені кажуть, що спровокувати напад у здорової людини ці емоції навряд чи здатні. Для цього потрібна супутня проблема, наприклад така, як підвищений холестерин. При цьому є засоби, які дозволять убезпечити себе. Автори дослідження вважають, що саме тренування потрібно починати, поступово збільшуючи інтенсивність. При цьому слід тримати свої емоції під контролем. Впоратися з гнівом і стресом допоможуть медитації і вправи на глибоке дихання.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button