Здоров'я

Вчені назвали продукт, здатний захистити від інфаркту

Британські вчені назвали продукт, щоденне вживання якого значно знижує ризик інфаркту. Саме такими корисними властивостями, на думку фахівців, володіє сир.

Група вчених з Університету Редінга провела експеримент, в ході якого було вивчено вплив регулярного вживання в їжу 40 грамів сиру на стан здоров’я досліджуваних. Для того, щоб отримати фактичне підтвердження того, які саме зміни відбулися в організмі осіб, що вживали цей продукт, до дослідження підключили контрольну групу. Після того, як експеримент був закінчений, а добровольці обстежені, фахівці прийшли до висновку, що рівень «хорошого» холестерину у тих, хто їв сир, підвищився, тоді як кількість «шкідливого» помітно знизилася.

Британські вчені пояснюють подібний вплив сиру на стан здоров’я його складом. Мінерали і білки, що містяться в продукті, корисні для нормального функціонування серцево-судинної системи, тоді як велика кількість кальцію в ньому добре позначається на здійсненні обмінних процесів в організмі. Таким чином щоденне вживання в їжу всього 40 г сиру здатне значно знизити ризик виникнення ішемічної хвороби серця та інфаркту.

Кнопка «Наверх»
Закрыть