Головна / Здоров'я / Вчені назвали продукт, здатний захистити від інфаркту

Вчені назвали продукт, здатний захистити від інфаркту

Британські вчені назвали продукт, щоденне вживання якого значно знижує ризик інфаркту. Саме такими корисними властивостями, на думку фахівців, володіє сир.

Група вчених з Університету Редінга провела експеримент, в ході якого було вивчено вплив регулярного вживання в їжу 40 грамів сиру на стан здоров’я досліджуваних. Для того, щоб отримати фактичне підтвердження того, які саме зміни відбулися в організмі осіб, що вживали цей продукт, до дослідження підключили контрольну групу. Після того, як експеримент був закінчений, а добровольці обстежені, фахівці прийшли до висновку, що рівень «хорошого» холестерину у тих, хто їв сир, підвищився, тоді як кількість «шкідливого» помітно знизилася.

Британські вчені пояснюють подібний вплив сиру на стан здоров’я його складом. Мінерали і білки, що містяться в продукті, корисні для нормального функціонування серцево-судинної системи, тоді як велика кількість кальцію в ньому добре позначається на здійсненні обмінних процесів в організмі. Таким чином щоденне вживання в їжу всього 40 г сиру здатне значно знизити ризик виникнення ішемічної хвороби серця та інфаркту.