Здоров'я

Інфекції в офісі передаються всього за дві години

За цей час вірус потрапляє з дверної ручки в організми 60% працівників. Дезінфікуючі серветки і регулярне миття рук – кращі способи для запобігання його подальшого розповсюдження, розповідає The Daily Mail. Американські дослідники помістили на дверну ручку на початку робочого дня нешкідливі бактерії, схожі на норовірус. Кожні дві години вони перевіряли 60-100 фомітов. Фоміти – це предмети, через які може передаватися інфекція, наприклад, вимикачі, кнопки, кавники, крани або комп’ютери. Протягом 2-4 годин від 40 до 60% таких предметів були заражені вірусом.

foto_cikavosti_14.09.2014-11_resized

У подібних місцях віруси поширюються дуже швидко. Запобігти цьому допомагають найпростіші заходи безпеки. Хороший спосіб – антибактеріальні серветки, які містять четвертинні сполуки амонію. Вони так само ефективні в боротьбі з вірусами, наприклад, норовірусом або грипом, як і миття рук. Вірогідність зараження при їх використанні знижується на 80-99%.

Читайте також: Руки людини виявилися джерелом найбільш страшних інфекцій

Попереднє дослідження, проведене в 2010 році, показало, що дотик до різних об’єктів – найшвидший спосіб передачі вірусу. Більше 50% офісних працівників були заражені вірусом після дотику до кнопок у ліфті, клавіатур і телефонних апаратів.

“Більшість людей думає, ніби мікроби поширюються через кашель і чхання, але ми живемо в світі кнопок і постійно торкаємося до них. У зв’язку з цим, важливо пам’ятати про те, що краще залишатися вдома, коли ви хворі”, – говорить дослідник Чарльз Герба.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button