Різне

Як носити срібні перстні: неписані правила

Для того щоб вибрати перстні, слід враховувати не тільки їх особливості, але і на якому пальці ви їх будете носити.

Про що розкажуть срібні перстні

Колечко на безіменний палець, як правило, надягають ті, чий пошук другої половини увінчався успіхом. До слова сказати, що на безіменному пальці правої руки срібну обручку з давньої традиції носять православні, а католики – на лівій. Це пояснюється тим, саме від нього починається любовна артерія.

Наявність цієї прикраси на вказівному пальці свідчить про непереборне прагненні до влади. На думку психологів, на цьому пальці правої руки кільце носять досить розважливі люди, а на лівій – емоційно нестабільні й імпульсивні.

2-16-03-2015-350-350

Середній – є найдовшим з усіх пальців руки. У цьому місці прикрасу просто не можна не помітити.
З точки зору китайської медицини, великий палець – унікальне сплетіння нервових закінчень, що і стимулює носіння кілець. Крім того, серебряные кольца на великих пальцях є свідченням соціальної, фізіологічної та сексуальної спроможності та ін.

А ось на мізинцях срібні прикраси носять переважно неординарні та творчі особистості, які здатні на нестандартні рішення і спонтанні вчинки. Така людина дуже креативно мислить і живе за рамками загальноприйнятих норм, знаходячи оригінальний підхід до кожної ситуації.

Кільцеві традиції

Надягати кілька перстнів одночасно – як на один палець, так і на руку – сьогодні вважається моветоном. Таке явище властиве хіба що східному стилю. Та й підібрати хороше поєднання – завдання не з простих.

1-16-03-2015-350-350

Крім кілець на руках, більшість жінок носять їх на ногах. У більшості випадків – влітку. У багатьох країнах існує думка, що таким чином прикрашають себе виключно люди, які багато в чому залежать від уваги і думки оточуючих. Найчастіше вони дуже люблять себе, вважають розумнішими, гарнішими і достойнішими, ніж інші.

Виявляється, витягнуті перстні зорово роблять пальці тонкими і витягнутими, а руки – більш витонченими. У той же час широкі перстні з великими каменями нібито обтяжують руки. Ось чому це абсолютно невідповідний варіант для невисоких людей з пухкими руками і широкими пальцями. Ніжним юним і молодим дівчатам найкраще підійдуть тоненькі ажурні кільця.

За матеріалами інтернет-магазину ювелирных изделий 925.com.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button