Головна / Людина / Країни Африки мають більш здорове харчування, ніж країни Європи

Країни Африки мають більш здорове харчування, ніж країни Європи

Незважаючи на те, що європейці славляться високою якістю споживаних продуктів, недавнє глобальне дослідження показало, що європейські країни мають найгірше харчування у світі. На відміну від них, країни Африки, такі як Чад та Сьєрра-Леоне, опинилися на першому місці в списку країн, що мають найбільш здоровий раціон, так як їх жителі вживають велику кількість фруктів, овочів, горіхів і цільнозернових продуктів.

19-02-15-foto-600x400-1

Міжнародна група досліджень під керівництвом британських учених з Кембріджського університету оцінила якість харчування людей в 197 країнах світу, вивчивши майже 4,5 мільярда дорослих людей, або 90% світового населення. Фахівці розглянули зміни в харчуванні за період між 1990 і 2010 роками і виявили найбільші поліпшення в раціоні харчування в країнах з високим рівнем доходу з невеликим зниженням споживання нездорової їжі і збільшенням споживання здорових продуктів.

Але, незважаючи на це, люди, що проживають у багатьох багатих регіонах, таких як США, Канада, Західна Європа, Австралія і Нова Зеландія, донині мають найгіршу якість харчування у світі. Вчені пояснюють це тим, що жителі цих країн у великій кількості споживають нездорову їжу. На відміну від деяких країн Африки та Азії, в даних регіонах протягом останніх 20 років не спостерігалося поліпшення якості харчування.

Читайте також: 7 правил харчування, що дозволяють зміцнити імунітет

У десятці країн, що мають найбільш здорове харчування, виявилися Чад, Сьєрра-Леоне, Малі, Гамбія, Уганда, Гана, Кот-д’Івуар, Сенегал, Ізраїль і Сомалі. У список країн з найменш здоровим раціоном потрапили Вірменія, Угорщина, Бельгія, Чехія, Казахстан, Білорусь, Аргентина, Туркменістан, Монголія і Словаччина.

За словами фахівців, найбільш збалансоване харчування спостерігалося серед літніх людей і жінок. Експерти відзначають, що отримані висновки мають значення для урядів і міжнародних організацій по всьому світу — вони вказують на необхідність зрозуміти різні численні причини цих тенденцій, такі як сільське господарство, харчова промисловість і політика в галузі охорони здоров’я.

Натхнення: healthvesti.com