Людина

Країни Африки мають більш здорове харчування, ніж країни Європи

Незважаючи на те, що європейці славляться високою якістю споживаних продуктів, недавнє глобальне дослідження показало, що європейські країни мають найгірше харчування у світі. На відміну від них, країни Африки, такі як Чад та Сьєрра-Леоне, опинилися на першому місці в списку країн, що мають найбільш здоровий раціон, так як їх жителі вживають велику кількість фруктів, овочів, горіхів і цільнозернових продуктів.

19-02-15-foto-600x400-1

Міжнародна група досліджень під керівництвом британських учених з Кембріджського університету оцінила якість харчування людей в 197 країнах світу, вивчивши майже 4,5 мільярда дорослих людей, або 90% світового населення. Фахівці розглянули зміни в харчуванні за період між 1990 і 2010 роками і виявили найбільші поліпшення в раціоні харчування в країнах з високим рівнем доходу з невеликим зниженням споживання нездорової їжі і збільшенням споживання здорових продуктів.

Але, незважаючи на це, люди, що проживають у багатьох багатих регіонах, таких як США, Канада, Західна Європа, Австралія і Нова Зеландія, донині мають найгіршу якість харчування у світі. Вчені пояснюють це тим, що жителі цих країн у великій кількості споживають нездорову їжу. На відміну від деяких країн Африки та Азії, в даних регіонах протягом останніх 20 років не спостерігалося поліпшення якості харчування.

Читайте також: 7 правил харчування, що дозволяють зміцнити імунітет

У десятці країн, що мають найбільш здорове харчування, виявилися Чад, Сьєрра-Леоне, Малі, Гамбія, Уганда, Гана, Кот-д’Івуар, Сенегал, Ізраїль і Сомалі. У список країн з найменш здоровим раціоном потрапили Вірменія, Угорщина, Бельгія, Чехія, Казахстан, Білорусь, Аргентина, Туркменістан, Монголія і Словаччина.

За словами фахівців, найбільш збалансоване харчування спостерігалося серед літніх людей і жінок. Експерти відзначають, що отримані висновки мають значення для урядів і міжнародних організацій по всьому світу – вони вказують на необхідність зрозуміти різні численні причини цих тенденцій, такі як сільське господарство, харчова промисловість і політика в галузі охорони здоров’я.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button