Людина

Чоловік ледь не помер від жаху, прокинувшись в морзі

68-річний житель казахського села Успенка близько двох місяців проходив лікування в Павлодарському обласному протитуберкульозному диспансері. Допомога фахівців Євгену Гречко не допомагала, йому ставало тільки гірше. А на початку травня чоловіка і зовсім перевели в реанімацію через серцевий напад. Після цього моменту пенсіонер нічого не пам’ятає, коли він прокинувся, його вже оточували небіжчики.

29-05-15-foto-600x328-1

Прокинувся Євген від холоду. Він лежав на залізному гратчастому ліжку, завішеного синіми шторами. Чоловік тут же встав і озирнувся – спочатку він побачив двох санітарів, які забирали труп, а потім ще одного небіжчика, що лежить на сусідній лавці. У цей момент до нього прийшло усвідомлення, що він прокинувся в морзі.

[ads2] Пенсіонер вже хотів було закричати, але санітари помітили вставшого «мерця» і з дикими вигуками вибігли з приміщення. Потім прийшли медсестри, зробили чоловікові укол і відвезли назад в реанімацію.

Тільки через кілька діб, коли Євгену стало трохи краще, він розповів про те, що трапилося дочці. Лікарі попросили пацієнта не піднімати через це шуму, але Ірина вирішила розібратися в ситуації. Вона вважає, що причиною інфаркту могли стати сильнодіючі препарати, якими лікували її батька. З цієї ж причини могли не помітити його серцебиття і відправити в морг. Жінка попросила лікарів визнати свою помилку і вибачитися, але вони сказали, що пенсіонеру все наснилося – в морг його не поміщали.

Читайте також: 

Адміністрація лікарні в інтерв’ю місцевій пресі повідомила, що за даним фактом була проведена перевірка, але заяву пацієнта нібито не підтвердилася: «У чоловіка була гіпертонічна криза, він три доби перебував у реанімації. Ймовірно, у нього просто піднявся тиск через погіршення стану, тоді то у нього і могли з’явитися бачення або дивні думки ».

Незабаром з’ясувалося, що у Гречко не було туберкульозу, а всього лише запущена форма пневмонії. Виходить, що чоловік даремно приймав ліки, які тільки погіршили його здоров’я – крім проблем із серцем, у нього почали відмовляти ноги. В даний час дочка пенсіонера, обурена поведінкою лікарів, готує скаргу в прокуратуру. «Мало того, що зробили з батька інваліда, так ще й поховати його живим хотіли. Вони повинні визнати свою помилку », – зазначила Ірина.

Натхнення: www.medikforum.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button