Людина

Лікарі навчилися визначати щасливих людей, використовуючи їх мозок

Команда фахівців з Кіотського університету здійснила цікаве спостереження, результат якого дозволив експертам зробити певний висновок.

3a359cdf80b6daf016d2076d8275ae09

Як стало відомо, в процесі реалізації досліджень лікарі дійшли до висновку, що головний мозок щасливих представників слабкої і сильної статі виглядає інакше, ніж мозок людей, що рідко відчувають позитивні емоції. Таку інформацію ініціатори проектів повідомили після проведення дослідів. Слід зауважити, що в ході здійснення спостережень медики задіяли кілька десятків респондентів.

Співробітникам з клінічного центру вдалося проаналізувати феномен щастя з точки зору неврології. Повідомляється, що для реалізації випробувань фахівці використовували магнітно-резонансну томографію. Крім того, автори експериментів попросили всіх добровольців відповісти на питання, що стосуються їх задоволеності життям. Виявилося, що щасливі люди володіють більш високим рівнем запасу сірої речовини в ділянці тім’яної частки мозку.

За словами психологів, для підтримки гарного настрою і позитивних емоцій чоловікам і жінкам необхідно проводити певного роду тренування. Насамперед, мова йде про медитації. Підсумки нових досліджень опубліковані в одному із зарубіжних журналів.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button