Земля

Лікарі виявили в кишківнику чоловіка сім ложок, ніж і дві зубні щітки

В індійському окрузі Манді лікарі витягли з кишківника пацієнта набір кухонного приладдя. Про це повідомляє британське видання The Sun.

Чоловік, який побажав залишитися невідомим поскаржився на сильний біль в животі і був доставлений в Державний медичний коледж імені Лала Бахадура Шастрі. Медики зробили рентген і виявили в його кишківнику безліч сторонніх тіл. Пацієнта терміново направили на операцію.

Під час процедури фахівці вилучили сім маленьких сталевих ложок, дві зубні щітки, дві маленькі викрутки, маленький ніж і стрижень. Вони були шоковані тим, що пацієнт залишився живий після проковтування ножа.

Медики висунули припущення, що чоловік страждає від хвороби Піка — розлади харчової поведінки, при якому людина їсть речі, не призначені для вживання в їжу.

Зараз пацієнт перебуває в критичному стані у відділі інтенсивної терапії. Лікарі сподіваються, що незабаром він піде на поправку.

Раніше в травні повідомлялося, що в Індії лікарі витягли з органів травлення місцевого жителя більше сотні цвяхів. Пацієнт знаходиться в стабільному стані, його здоров’ю ніщо не загрожує. За словами лікаря, який проводив операцію, чоловікові пощастило, що металеві цвяхи не прокололи його органи, оскільки це могло призвести до смерті.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button