Головна / Земля / Лікарі виявили в кишківнику чоловіка сім ложок, ніж і дві зубні щітки

Лікарі виявили в кишківнику чоловіка сім ложок, ніж і дві зубні щітки

В індійському окрузі Манді лікарі витягли з кишківника пацієнта набір кухонного приладдя. Про це повідомляє британське видання The Sun.

Чоловік, який побажав залишитися невідомим поскаржився на сильний біль в животі і був доставлений в Державний медичний коледж імені Лала Бахадура Шастрі. Медики зробили рентген і виявили в його кишківнику безліч сторонніх тіл. Пацієнта терміново направили на операцію.

Під час процедури фахівці вилучили сім маленьких сталевих ложок, дві зубні щітки, дві маленькі викрутки, маленький ніж і стрижень. Вони були шоковані тим, що пацієнт залишився живий після проковтування ножа.

Медики висунули припущення, що чоловік страждає від хвороби Піка — розлади харчової поведінки, при якому людина їсть речі, не призначені для вживання в їжу.

Зараз пацієнт перебуває в критичному стані у відділі інтенсивної терапії. Лікарі сподіваються, що незабаром він піде на поправку.

Раніше в травні повідомлялося, що в Індії лікарі витягли з органів травлення місцевого жителя більше сотні цвяхів. Пацієнт знаходиться в стабільному стані, його здоров’ю ніщо не загрожує. За словами лікаря, який проводив операцію, чоловікові пощастило, що металеві цвяхи не прокололи його органи, оскільки це могло призвести до смерті.