Земля

Льодовиковий період на Землі може початися через падіння невеликого астероїда

Американські фахівці на чолі з Чарльзом Бардіном провели масштабне наукове дослідження, в ході якого з’ясували, що на Землі може розпочатися Льодовиковий період у разі падіння на планету навіть невеликого астероїда.

Інформаційний науковий портал Live Science передає, що американським вченим вдалося довести можливість початку нового Льодовикового періоду в разі падіння на Землю астероїда, приблизно в один кілометр в діаметрі. До такого висновку прийшла група вчених на чолі з професором Чарльзом Бардіном з Національного центру досліджень в Боулдері.

Вчені відзначили, що це небесне тіло при падінні на Землю залишить кратер розміром в 15 кілометрів. При цьому в атмосферу буде викинуто велику кількість пилу, що може викликати безліч пожеж і, як наслідок, сажі. Нагрівання даних частинок на Сонці призведе до руйнування озонового шару. Як наслідок, глобальне похолодання і значне зниження кількості опадів, що стане причиною зниження рівня урожаю і так далі. Фахівці впевнені, що така подія просто призведе до глобальних і катастрофічних змін на планеті.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button