Технології

МВС Великобританії випустило інструкцію по схрещуванню тварин і людини

Представники Міністерства внутрішніх справ Великобританії розробили для вчених правила схрещування людей і тварин. Британський уряд вважає, що нові експерименти дозволять сучасній науці зробити значний крок вперед.

Британська влада всерйоз задумалися над незвичайним науковим експериментом, що дозволяє схрещувати тварин і людей. Парламентарії навіть випустили для вчених спеціальну інструкцію. Цей документ з’явився на офіційному сайті Міністерства внутрішніх справ Великобританії. Згідно з указом, всі експерименти необхідно розділити за ступенем складності та неоднозначності.

Політики зазначили, що дослідження мишей з онкологічними захворюваннями вже не буде представляти такого інтересу як раніше, тому дана тема стала звичайною справою. Науці потрібні сенсаційні відкриття, тому тепер фахівці повинні спробувати пересадити мозок тварини в тіло людини або навпаки, наголошується в документі.

Фахівці відзначили, що подібні досліди займуть велику кількість часу і коштів, однак спробують провести запропоновані експерименти. Британська влада впевненна, що, якщо вчені зможуть досягти очікуваних результатів, то Великобританія стане у всьому світі провідною країною в науковій сфері.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button