Технології

Людина-ґаджет: Кріс Денсі

45-річний Кріс Денсі – найбільш підключена людина на планеті. У день він запускає від 300 до 700 систем і ґаджетів, які стежать в режимі реального часу за всіма аспектами його життя.

На зап’ястях він носить, не знімаючи, з десяток ґаджетів, включаючи загальновідомі Fitbit і Pebble, важиться на розумних вагах Aria Wi-Fi, освітлення в будинку контролює смартфоном, а до ліжка підключив Beddit для контролю свого сну. Навіть його собака носить трекер Tagg для контролю всіх переміщень.

foto_cikavosti_28.08.2014-06

Якщо інші називають такий стиль життя стомлюючим і фанатичним, сам Кріс каже, що тільки так він зміг розвинути самоконтроль і самомотивацію.

П’ять років тому лікар порадив Крісу щось зробити зі своїм здоров’ям, бо надмірна вага і хронічні хвороби стали неабияк йому докучати. Кріс Денсі вважав, що без можливості докладно зафіксувати кожен свій крок і кожну зміну – від тренувань до скинутих кілограмів і пройдених кілометрів – користі від діагнозу лікаря не буде. І вирішив, що все, що відбувається з ним і його тілом у житті він буде фіксувати за допомогою програм і ґаджетів.

Читайте також: Motorola продовжує розробку ґаджетів для імплантації

За його словами, постійна підключеність дозволяє йому отримувати від життя набагато більше (на фото, до речі, колаж – електроди в мозок Денсі поки що не вживлял).

Є у Кріса улюблені ґаджети: фітнес-трекер Body Media і розумний годинник Pebble. Ще він – великий фанат контекстної інформації, тому обожнює Google Now і Google Glass.

За його словами, в будинку кожної людини – тонна інформації, яка ніяк не впорядкована і не врегульована. Він же вирішив першим зробити це і закликає всіх інших.

Єдине, проти чого застерігає Кріс – це проти бездумного розповсюдження особистої інформації в мережі: за конфіденційністю треба стежити, говорить він. І додає, що ґаджети куди краще справляються з регулюванням життя і моніторингом змін для індивідуума, ніж корпорації або державні структури.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button