Здоров'я

Посиділи, і буде: 5 причин працювати стоячи

Мода працювати стоячи набирає популярність з шаленою швидкістю. Прихильники столу www.stiystil.com.ua для роботи стоячи і сидячи є і в тісних стартап-інкубаторах, і в офісах передових компаній, типу Google або Facebook.

1-17-01-2017-600-469

Чому люди відмовляються від сидячого комфорту, і чи варто наслідувати їх приклад?
Те, що сучасна людина – заручник сидячого способу життя, незаперечний факт: люди більшу частину часу проводять сидячи за комп’ютером, в автомобілі, перед телевізором.

Фактом є і те, що малорухливий спосіб життя негативно позначається і на самопочутті, і на здоров’ї. Малорухливість – лихо офісних працівників. Але, на щастя, з ним можна боротися.

1. Чи потрібна тобі зайва вага? Навряд чи!

Найпоширенішим результатом сидячої роботи можна сміливо назвати ожиріння. Американські вчені на чолі з професором Марком Гамільтоном – головним і дуже шанованим експертом-фахівцем в галузі біомедицини, провели дослідження і довели: одними вправами і фізичними навантаженнями офісні працівники в боротьбі із зайвою вагою не переможуть. Чому? Особливі ферменти людського організму – «головні» за спалювання жиру і поліпшення обміну речовин, в сидячому положенні просто на просто не працюють, і все тут! А робота стоячи за столом www.stiystil.com.ua дозволяє спалювати набагато більше калорій. Отже, всього лише кілька годин в день роботи стоячи ви забезпечуєте не тільки прекрасну працездатність, відмінне самопочуття, а й струнку фігуру.

2. Сиди далі, якщо не шкода свого серця

Команда вчених Пеннінгтонского біомедичного дослідницького центру з США провела дослідження способу життя 20 тисяч американців і прийшла до висновку: у тих, хто більшу частину дня сидить, ризик виникнення інфаркту та інших серцево-судинних захворювань на 54% вище.

І ще, за даними все тих же вчених, сидячий спосіб життя скорочує тривалість життя в середньому на два-три роки. Вражає?

2-17-01-2017-600-475

3. Користь для здоров’я

Постійна зміна положення – сидячи / стоячи запобігає появі болю в спині і шиї, а також значно зменшує їх неприємні прояви.

4. Універсальність

Тепер вам не потрібно бігати по магазинах з рулеткою або лінійкою в руках у пошуках стільниці оптимальної висоти – простим рухом руки, ви отримуєте стіл, який ідеально підійде людині будь-якого зростання. Як це працює? Все просто: відповідь – тут www.stiystil.com.ua !

5. Надійність

Простий і надійний механізм захисту від випадкового складання гарантує: стіл не складеться мимовільно, а стільниця дозволяє розмістити на ній два монітори – дуже зручно!

Лейтмотив такий: так, в перші дні завдання працювати стоячи, здається дуже і дуже складним, але, побачите, згодом – втягуєшся, звикаєш і все стає ок!

Бармени або перукарі, наприклад, на ногах всю зміну працюють і нічого. Звичайно, як і в будь-якій справі, головне – не переборщити!


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button