Людина

Медики виявили ще одну відмінність лівшів від правшів

Автори лабораторних і клінічних досліджень з Університету Чикаго, розташованого в Сполучених Штатах Америки, стверджують, що їм вдалося виявити ще одну відмінність лівшів від правшів.

1e0d98388fb8b329aebb74ca36cdbc79

За словами співробітників клінічного центру, під час здійснення спостережень вчені зуміли виявити розходження між лівшами і правшами. Виявилося, що праворукі чоловіки і жінки воліють тягнутися до тих предметів, які розташовані праворуч від них, в той час як ліворукі люди вибирають предмети зліва.

Психологи стверджують, що завдяки проведенню нових експериментів медики змогли зафіксувати цікаву закономірність. З’ясувалося, що кожен індивід, незалежно від своїх поведінкових особливостей, впливає на свій вибір. Фахівці переконані, що під час прийняття на роботу правша вибере того, хто знаходиться праворуч від нього. Аналогічна ситуація спостерігається і у випадку з лівшею.

Лікарі вважають, що дане явище пов’язане з функціональними відмінностями, які існують в головному мозку чоловіків і жінок. Медики стверджують, що зони, які управляють емоціями, перебувають у праворуких і ліворуких людей з різних сторін. Таким чином, впливаючи на необхідні ділянки, науковці зможуть лікувати пацієнтів від багатьох захворювань. Відзначається, що нові відкриття фахівців дозволять позбавити людей від депресії і апатії.

За словами співробітників клінічного центру, розташованого в США, протягом останніх декількох років кількість ліворуких людей збільшилася, і зараз серед хлопців налічується 13% лівшів, а серед дівчат – 11%. Така тенденція утворилася внаслідок впливу соціальних і психологічних факторів. Раніше використання лівої руки в якості основної вважалося свого роду «пороком» тому багатьох дітей відучували від цієї звички.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments