Людина

Народження дитини дарує батькам 2 роки щастя

На думку американських і канадських дослідників батьки щасливі тільки два роки після народження малюка. До такого висновку вчені прийшли після проведення спільного дослідження.

08-11-14-foto-cikavosti550x366-1

Так, вченими з Лондонської школи економічних і політичних наук спільно з колегами з Західного університету Канади було проведено дослідження, метою якого було зрозуміти рівень щастя батьків при народженні їхньої дитини. Вчені з’ясували, що батьки відчувають емоційний підйом протягом всього періоду вагітності і ще рік після появи дитини на світ. При цьому найсильніші почуття переповнюють матір немовляти.

[ads2] Фахівці зазначають, що народження другої дитини також викликає позитивні емоції у батьків. Причому показники залишаються на такому ж рівні, що і при появі на світ первістка. Тоді як поява на світ третьої дитини в родині заводить батьків у глухий кут, оскільки така вагітність не завжди буває запланованою. Перше місце в подібному випадку займають хвилювання про добробут родини, а не радість народження нового її члена.

Читайте також: Суворе виховання може мати зворотній ефект

Також дослідниками був помічений ще один цікавий факт – чим старші батьки, тим стадія підвищеного емоційного стану в результаті народження дитини триває набагато довше, ніж у молодших батьків. Також довше насолоджуються щастям народження малюка і ті пари, які тривалий час намагалися завести дитину і зверталися за допомогою лікарів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button