Екологія

Мільйон морських птахів постраждав від кліматичних змін в Тихому океані

У 2013 році вчені виявили велику ділянку у Тихому океані, де вода була теплішою, ніж повинно бути відповідно до місця і часу року. Вони охрестили її The Blob («Крапля») і згодом визначили, що феномен виник із-за зміни клімату.

Тепер нове дослідження встановило, що тепла ділянка призвела до загибелі великої популяції морської птиці муре.

Дослідники з Університету Вашингтона, Геологічної служби США та інших установ встановили, що приблизно 62 000 тушок птиці були викинуті на берег від Центральної Каліфорнії до Аляски в період між влітку 2015 року і навесні 2016 року.

В деяких місцях кількість тушок було в 1000 разів більше норми. В цілому, за оцінками дослідників, за період часу, який вони вивчали, загинув мільйон особин, що зробило цю подію найбільшою масовою загибеллю морських птахів в історії людства.

Експерти з’ясували, що саме «Крапля» настільки значно вплинула на екосистему океану, що морські птахи залишилися без джерела їжі.

За словами учасника дослідної групи Джона Пайетта, потреби в їжі великих донних риб, таких як тріска, минтай, палтус і хек різко зростають у зв’язку з потеплінням, а оскільки у них з птахами багато в чому збігається раціон, подібне змагання і призвело до масової загибелі пернатих.

Натхнення: earth-chronicles.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments