Екологія

Мода з турботою про природу: 13 футуристичних і екологічних предметів одягу

Чудові розробки екомоди.

З розвитком високих технологій набирає обертів нове віяння Fashion-індустрії, як екомода. Тепер ви можете сміливо демонструвати свою турботу про навколишнє середовище за допомогою дамської сумочки або чарівної сукні. Створюючи ці моделі, дизайнери використовували сонячні панелі, індикатори, розпізнавальні концентрацію парникових газів, і навіть повітроочистні фільтри. У цій статті 13 незвичайних і екологічних предметів одягу.

1. Сонячна сумка від Diffus

Стильна сумка, що виробляє електроенергію.

Ця незвичайна сумочка декорована хитромудрими візерунками з сонячних панелей. Саме ці блискучі елементи перетворюють дамську сумочку в портативну електростанцію для підзарядки мобільного телефону, mp3-плеєра або інших невеликих пристроїв. Внутрішня частина ридикюля обладнана підсвічуванням, що істотно полегшує пошук маленьких загублених предметів.

Зрозуміти, як працює ця диво-сумка, можна, подивившись це відео:

2. Енергоодяг

Незвичайна колекція одягу.

Голландський дизайнер Пауліна Ван Донген спільно з фахівцями в галузі сонячної енергетики створила незвичайну колекцію жіночого одягу, яка поєднує в собі вишуканий стиль і передові технології. Основна маса нарядів виконана з темної матерії, на яку нашиті більше 70-ти гнучких сонячних панелей. Одяг має безліч отворів, якими при бажанні можна прикрити світловідбиваючі деталі. Прогулюючись в дизайнерському платті, можна за годину підзарядити планшет, смартфон або ноутбук.

3. Плащ – очисник

Цей унікальний дощовик не тільки захищає від дощу, але і втамовує спрагу. Плащ «Raincatch», розроблений студентами Копенгагенського університету дизайну, вбирає дощову воду і очищає її за допомогою вбудованих фільтрів. Такий дощовик доведеться дуже до речі любителям тривалих прогулянок і мандрівникам.

4. Сукня-дерево

Чудове плаття, яке очищає повітря.

Над цим модним шедевром працювала ціла команда дизайнерів і дослідників з британського Університету Шеффілда, Ольстера і Лондонського коледжу моди. Їх розробка – сукня «Herself» – створено з тканини, яка вступає в реакцію з шкідливими речовинами, що знаходяться в атмосфері і очищає повітря. Крім своїх дивовижних екологічних особливостей, модне творіння має і витончений дизайн.

5. Світла сукня

Ідеальне плаття, яке може освітити темну вулицю.

Це міні сукня від дизайнера Деспини Попандопулос зроблено з 400 мініатюрних сонячних панелей. Незвичайний наряд вловлює сонячну енергію і перетворює її в електрику. Варто лише активувати світлові індикатори і наряд перетвориться на потужний світильник.

6. Енергія вітру

Помітний аксесуар, що виробляє електрику.

Незважаючи на те, що цей аксесуар трохи екстравагантний, він, безсумнівно, цікавий і функціональний. Прилад складається з маленьких фігурних вітряних млинів, які переробляють енергію вітру в електрику. Така електростанція може зарядити телефон, планшет і інші електроприлади.

7. Сукня-монітор

Плаття, яке повідомляє про забруднення повітря складками.

Пом’ятий одяг зазвичай вказує на те, що людина не знайшла часу погладити його. Але це ніяк не відноситься до цього плаття. Дизайнер Стефані Сендстром створила вбрання, яке моніторить якість повітря і повідомляє про його забрудненні складками.

8. Коктейльне плаття Diffus

Сукня-світлячок.

Це дивовижне вечірнє плаття фіксує вміст кисню в приміщенні. Якщо людина знаходиться в місці з високою концентрацією СО2, то на сукні заблимають світлодіодні лампочки. При низькому вмісті СО2 індикатори пульсують повільно. Часто блимаючі вогники вказують на високий рівень парникових газів.

Оцінити роботу цього сукні можна на цьому відео:

9. Стильна сумка

Сумка-електростанція.

Група дизайнерів на чолі з Діаною фон Фюрстенберг створили стильну сумочку з вбудованими сонячними панелями. Аксесуар за допомогою маленьких гнучких фотоелементів генерує енергію, яка зберігається в невеликому акумуляторі і використовується для живлення ліхтарика і USB-порту.

10. Сукня «Rain Palette»

Легке плаття, яке змінює колір.

Дизайнер Дахія Сан винайшла наряд, який реагує на рівень рН дощу. Тканина цього виробу пофарбовані природними барвниками на основі антоціанів – розчинних пігментів. Таким чином, сукня може змінити колір залежно від рівня кислотності крапель, які на нього потраплять.

11. Сукня «Жива квітка»

Наряд, який розцвітає під променями сонця.

Модельєр з Монреаля Юінг Дат створила сукню, яка веде себе як живий організм. Наряд декорований безліччю складок, які розкриваються, згортаються і закручуються, коли на нього потрапляє сонячне світло. Завдяки надчуттєвим індикаторами, які вмонтовані в сукню, вона буквально починає дихати і квітнути під сонячними променями.

Як оживає це плаття можна побачити на відео:

12. Сукня «Синоптик»

Плаття, яке реагує на зміни погоди.

Ідея цієї чудової сукні належить дизайнерові Лорен Боукер. Наряд оброблений рідкими кристалами і мультисенсорными фарбами, які реагують на тертя. Таким чином, пориви вітру, світло сонця або краплі дощу, змусять це виріб переливатися всіма кольорами веселки.

13. Біодатчик

Компактний «лкар», який кріпиться до одягу.

Компанія «Modwells» створила датчики, які кріпляться на одяг для збору й оцінки стану здоров’я, що допомагає діагностувати різні захворювання. Цей маленький комп’ютер використовують для спостереження за поставою, вагою, діабетом і хронічними болями.

Натхнення: www.ecobyt.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments