Людина

На співбесіді вирішальне значення мають перші 7 хвилин

Згідно з новим дослідженням, щоб отримати роботу, здобувачеві потрібно справити гарне враження на роботодавця у перші шість хвилин і 25 секунд співбесіди.

Виявляється, саме перше враження має значення, оскільки інтерв’юеру потрібно всього 385 секунд, щоб вирішити, чи підходить кандидат на вакантну посаду. Дослідження показує, що перше враження може повністю зруйнувати шанс кандидата отримати роботу.
foto_cikavosti_20.06.2014-011_resized

Більш ніж дві третини роботодавців (71%) негайно приймають рішення про відмову, якщо потенційний працівник має татуювання.

Між тим 70% заявили, що допускають використання кандидатом макіяжу для того, щоб справити сприятливе перше враження. Більш того, шість з десяти босів (62%) кажуть, що одяг шукачів має великий вплив на шанси отримати посаду.

У рамках дослідження, проведеного британським сайтом по працевлаштуванню, були опитані 273 керівника і 3286 працівників про їх досвід співбесід.

З’ясувалося, що боси хочуть, щоб їх потенційні співробітники мали можливість провести візуальний контакт, коли вони говорять з ними (82%). 60% роботодавців також повідомили, що їх рішення буде залежати від якості усного мовлення інтерв’юваного. Тим часом більше половини (55%) також складають свою думку на основі сили рукостискання здобувача.

Одним з найбільш важливих якостей при розгляді кандидата роботодавці вважають перші враження про нього. Велику важливість для керівника є лише попередній досвід роботи кандидата (36%), про важливість освіти згадали лише 12% опитаних.

Вирішувати, приймати чи ні кандидата на роботу, ґрунтуючись на силі рукостискання, будуть 60% начальників, трохи менш важливим виявилося вміння грамотно говорити (58%), а замикає трійку головних якостей – почуття смаку при виборі одягу (50%).

Коментуючи результати дослідження психолог Корінн Світ сказала:

“Люди схильні приймати миттєві рішення про людей, які можуть занизити або навпаки прикрасити співрозмовника. Вони засновані на зовнішніх факторах, включаючи: стиль, татуювання, колір шкіри і акцент. Ці враження можуть бути правильними або неправильними, але кандидати повинні знати, що роботодавці формують свою думку з першого контакту”.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button